MLÉČNÁ DRÁHA NA ROHLÍKU

Na Rohlíku máme obrovské množství mléčných produktů – od známých značek z dětství až po farmářské lahůdky. Chutné mléko, skvělé jogurty, poctivý tvaroh, lahodná smetana i nejrůznější mléčné nápoje, které často balíme do vratných obalů a šetříme tak přírodu. A pokud se nebojíte vařečky, je tu pro vás i pár skvělých receptů!

divider
 

Z farmy rovnou k vám – ochutnejte poctivé dobroty od farmářů.

Mlékárna Ohaře 

 

Jejich kravičky přežvykují 480 minut denně, což je ukazatel obrovské pohody. A to, že se jejich pohoda odráží v chuti mléka, dokazují právě jejich skvělými produkty.

 
 

Farma rodiny Němcovy

 

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova. Klade důraz na kvalitu, nejmodernější technologie a hlavně aby se zvířátka měla jako na zámku.

BIO Vavřinec

 

Ekofarma Kosařův mlýn je rodinná farma z Nového Knína, kde mimo jiné provozují mlékárnu, zpracovávající bio mléko od českého strakatého skotu.

 
 

Farma Struhy

 

Farma Struhy je rodinná farma hospodařící v režimu ekologického zemědělství. V mlékárně se zpracovává pouze mléko od jejich vlastních krav, které se od jara do podzimu pasou na pastvinách kolem farmy.

Mlékárna Rians

 

Po dobu čtyř generací je rodinná mlékárna Rians zakořeněna ve stejnojmenné vesnici v srdci Francie. V Rians dbají na autentičnost svých výrobků a zpracovávají pouze mléko od malých výrobců z jejich regionu.

 
 

Erlebnis Sennerei Zillertal

Rakouský rodinný podnik, který vznikl roku 1954. Podnik zaručuje nejen trvale vysokou kvalitu produktů, ale zajišťuje také péči o alpské pastviny, ochranu cenných zdrojů, rozmanitost druhů a kvalitu života zvířat.

divider

Další skvělé jogurty

divider

 

Když vás honí mlsná, jsou připraveny uspokojit váš jazýček, ale i zahladit malý hlad.

divider
 

 

Náš závazek přírodě. Protože planetu máme jenom jednu (zatím). Ve vratných obalech u nás najdete trvanlivé potraviny, mléčné výrobky i drogerii. Každou nádobu vracíme dodavateli, který ji vymyje ve speciálních prostorech a vrátí do oběhu. Potraviny a drogerie jsou navíc z ekologické produkce, takže přírodu šetříte hned dvakrát.

divider

 

 

Jogurty a mléčné nápoje z našeho dětství netřeba dlouze představovat. Osvědčené značky s dlouholetou tradicí jsou sázkou na jistotu.

divider

 

I na vaření se vyplatí využívat poctivé produkty, vyráběné s láskou a ohledem k přírodě a zvířatům. Na Rohlíku však nechybí ani klasika - na své si u nás přijde každý.

 

Nadýchané borůvkové knedlíky

Mléko i smetanu budete potřebovat třeba při přípravě kynutých borůvkových knedlíků. Vyzkoušejte recept Romana Vaňka!

Chci recept »

divider

 

V české kuchyni jsou máslo a tvaroh zkrátka nenahraditelné. Jen si představte, jak by bez nich chutnal chleba, pečené kuře nebo taková tvarohová nádivka do žemlovky…

Budapešťská pomazánka

Kvalitní máslo a tvaroh, kapie, mletá paprika, kapie, trocha oleje a soli. Vyzkoušejte populární budapešťskou pomazánku od Kuchařky pro dceru!

To si dám »

 
divider

 

K jogurtovým pomazánkám, k máslu, ale i tvarohu neodmyslitelně patří dobré pečivo. Vyberte si u nás své oblíbené.