• Vážení zákazníci, moc se omlouváme! Vzhledem k vydatnému sněžení a tím zhoršené dopravní situaci nemáme dostupná časová okna, jak jste zvyklí, a zároveň může docházet ke zpoždění Vašich nákupů.
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
MLÉČNÁ DRÁHA NA ROHLÍKU

Na Rohlíku máme obrovské množství mléčných produktů – od známých značek z dětství až po farmářské lahůdky. Chutné mléko, skvělé jogurty, poctivý tvaroh, lahodná smetana i nejrůznější mléčné nápoje, které často balíme do vratných obalů a šetříme tak přírodu. A pokud se nebojíte vařečky, je tu pro vás i pár skvělých receptů!

Z farmy rovnou k vám – ochutnejte poctivé dobroty od farmářů.

Mlékárna Ohaře 

 

Jejich kravičky přežvykují 480 minut denně, což je ukazatel obrovské pohody. A to, že se jejich pohoda odráží v chuti mléka, dokazují právě jejich skvělými produkty.

Farma rodiny Němcovy

 

Farma rodiny Němcovy vychází z nejstarší tradice českého venkova. Klade důraz na kvalitu, nejmodernější technologie a hlavně aby se zvířátka měla jako na zámku.

BIO Vavřinec

 

Ekofarma Kosařův mlýn je rodinná farma z Nového Knína, kde mimo jiné provozují mlékárnu, zpracovávající bio mléko od českého strakatého skotu.