Nakoupíme za vás

Nakoupíme za vás

Je pro vaše rodiče a prarodiče nakupování na internetu příliš složité? Nejsou si jistí, jestli zvládnou udělat objednávku správně, nebo vy sami se nechcete zdržovat přidávání jednotlivých položek do nákupního košíku? Rádi vám i vašim rodičům a prarodičům pomůžeme a ulehčíme nákupy se službou

Nakoupíme za vás.

divider

Pro koho je služba "Nakoupíme za vás"

Jsme tu pro zákazníky starší 65 let, držitele průkazů TP, ZTP, ZTP/P, ale i pro všechny, kdo dávají přednost pohodlné objednávce po telefonu před online nákupy, ať už z počítače nebo mobilní aplikace.

Jak to funguje

 
divider

Abychom se vám mohli věnovat co nejlépe vyhrazujeme si právo účtovat poplatek 50 Kč.

divider

Rohlik bez bariér: Klub plný výhod pro starší 65 let nebo držitele ZTP

 

Jsme moc rádi, když můžeme pomáhat a přinést lidem radost až do jejich domovů. Ve spolupráci s nadací Taťány Kuchařové máme pro naše zákazníky starší 65 let a držitele ZTP klub Rohlik bez barier, který přináší řadu výhod.

 
 

Jak se registrovat a získat všechny výhody? 

 

Krok 1 - Registrujte se do Rohlíku

 

Pokud jste již registrovaní a přihlášení, přejděte ke kroku 2.

 

Krok 2 - Registrujte se do klubu Rohlík bez bariér

 

Zavolejte nám na zákaznickou linku: 800 730 740.
Připravte si k ruce průkaz TP, ZTP nebo ZTP/P. Přečtěte si prosím kompletní podmínky členství.

divider

Kde pomáháme

 
divider

SeniorFitnes

U nás v Rohlíku vždycky rádi podpoříme dobrou věc. Jednou z nich je projekt SeniorFitnes, který se věnuje pohybovým aktivitám pro seniory. Víme totiž, že je rozhodně spousta činností, které senioři můžou dělat místo toho, aby trávili svůj čas na nákupech. Organizace SeniorFitnes jim právě pomáhá udržovat se v dobré kondici, usnadňuje jim život po operacích nebo při chronických onemocněních.
divider

Domov seniorů Nová Slunečnice

Další naší srdeční záležitostí je podpora domovu seniorů Nová Slunečnice. Jednou za rok vždycky sponzorujeme krásnou akci, která je určená nejen obyvatelům domova, ale i jejich rodinám, aby měli společné všední, ale i nevšední zážitky. Máme radost, že u toho můžeme být.
divider

Rohlík pro rodiče a prarodiče

 
I na vaše rodiče a prarodiče myslíme! Víme, že ne vždy můžete věnovat čas svým nejbližším, ale s námi jim vždy můžete pomoc a ulehčit od starostí a těžkých tašek. Nakupte jim vše, co potřebují a pošlete jim nákup domů. To, co jim věnujete, není jen pár nákupních tašek, ale i cenný čas pro sebe, který by jinak museli strávit v supermarketu.