4. narozeniny Rohlík.cz

4. narozeniny Rohlík.cz
Víte, že Rohlík slaví v říjnu už 4. narozeniny? Za poslední 4 roky, co rohlíkujeme, se toho u nás spoustu změnilo.
Podívejte se, jak jsme rohlíkovali kdysi a jak rohlíkujeme teď.

Rohlíkovat budeme i dál, protože budeme stále bojovat za lepší jídlo a chtít pro vás nejen boží zboží, ale službu, se kterou si budete připadat jako v nebi.

● BOJUJEME ZA LEPŠÍ JÍDLO ●

3× větší výběr než v supermarketu


Když jsme v Rohlíku začínali, měli jsme jen 1 971 produktů. Od té doby se nám podařilo naší nabídku šestinásobně rozšířit a dnes máme 3× větší výběr než běžné supermarkety. Na Rohlíku si můžete vybrat z 13 135 produktů, mezi kterými najdete jak známé značky ze supermarketů, tak i více než 500 kvalitních lokálních a farmářských produktů, které byste v běžném supermarketu jen těžko hledali. 

 
 

Prémiová kvalita


Sami jsme milovníky dobrého jídla, proto je pro nás kvalita na prvním místě. Nestačí nám obyčejné potraviny, chceme pro vás ty nejlepší. Proto jsme za ty roky rohlíkování rozšířili sortiment o produkty Marks & Spencer, malé české dodavatele i vyhlášené farmáře. Chceme, abyste věděli, co jíte. Na našem webu proto nově najdete přehled o všech éčkách a podrobné složení všech potravin.

Čerstvost garantujeme, jinak vracíme peníze


Ovoce a zelenina se u nás skutečně neohřeje. Od okamžiku, kdy k nám dorazí čerstvé ovoce a zelenina, to dnes trvá jen den a půl, než se dostane k vám domů. Nejen zelenina a ovoce, ale i maso a mléčné výrobky a vejce dostanete na váš stůl vždy čerstvé. Cestují k vám v chladicích boxech, abychom vám zajistili vždy tu nejvyšší kvalitu.
 
divider

Naše privátní značka

 

Náš boj za lepší jídlo ale neskončil jen u lokálních a farmářských potravin.
Vybudovali jsme svoji privátní značku Rohlik.cz, která nabízí prémiové produkty za dostupné ceny.
Už dnes můžete ochutnat naše poctivé polévky a hotovky, krémový jogurt i prvotřídní šunky balené v EKO obalech, ale také oříšky a sušené ovoce.
 

 

Poctivé polévky


Výtečné polévky z poctivých ingrediencí, bez chemie a konzervantů pro vás vaří jeden z nejlepších českých šéfkuchařů Radek Šubrt.

Prémiové šunky


Prémiová krůtí i vinohradská šunka, které jsme pro vás pečlivě vybrali, obsahují nejen vysoké procento kvalitního masa, ale navíc jsou baleny v částečně rozložitelných EKO obalech.
 
 

Krémový jogurt


Každé ráno můžete přivítat hustým bílým krémovým jogurtem s BiFi kulturou, který bude lahodit vaší chuti i zažívání.
 

Tradiční české i zahraniční hotovky


České klasiky, které jsou jedna lepší než druhá, pro vás připravuje Zdravé stravování z toho nejlepšího, aby chutnaly přímo jako od maminky.

Vejce z volného chovu


Na Rohlíku prodáváme až 80 % vajec v bio kvalitě, z volného chovu a z podestýlek. Navíc u nás najdete i farmářská vajíčka z volného chovu a to pod naší privátní značkou.
 
divider

● BOŽÍ SLUŽBA ●

 

Rohlík pomáhá


Chceme ulehčit život nejen seniorům, ale i lidem ZTP a maminkám, které mají starostí až nad hlavu. Pro naše milé babičky a dědečky a držitele ZTP máme klub Rohlík bez bariér, se kterým mají nejen dopravu zdarma, ale mohou jednoduše nakupovat po telefonu. A i pro maminky s malými dětmi máme Rohlíček, kde najdou vše, co potřebují.

Prvotřídní zákaznická linka


Naše zákaznická linka už od samého začátku není jen zákaznická linka, která napravuje, co jsme pokazili, ale je součástí lidských příběhů. Jeden z nejdojemnější byl, když jsme mohli pomoci seniorce, kterou využíval cizí člověk. Společnými silami jsme našli její vzdálenou rodinu a vrátili jí úsměv na tváři.
 
 

Chráníme přírodu


U nás ve firmě sice třídíme odpad už dlouhou dobu, ale to za co teď nejvíc bojujeme, jsou potraviny bez plastu. Proto u nás na webu najdete vychytávku, že si můžete najít jen potraviny bez plastu. I naše privátní značka se snaží hledat jinou cestu a naše šunky balíme do EKO plastu. Místo igelitových nákupních tašek máme tašky z papíru, který pochází z šetrně obhospodařovaných lesů s certifikátem FSC. A pořád vymýšlíme, jak i jejich počet snížit. Na přírodě nám záleží.