4. narozeniny Rohlík.cz

4. narozeniny Rohlík.cz
Víte, že Rohlík slaví v říjnu už 4. narozeniny? Za poslední 4 roky, co rohlíkujeme, se toho u nás spoustu změnilo.
Podívejte se, jak jsme rohlíkovali kdysi a jak rohlíkujeme teď.

Rohlíkovat budeme i dál, protože budeme stále bojovat za lepší jídlo a chtít pro vás nejen boží zboží, ale službu, se kterou si budete připadat jako v nebi.

● BOJUJEME ZA LEPŠÍ JÍDLO ●

3× větší výběr než v supermarketu


Když jsme v Rohlíku začínali, měli jsme jen 1 971 produktů. Od té doby se nám podařilo naší nabídku šestinásobně rozšířit a dnes máme 3× větší výběr než běžné supermarkety. Na Rohlíku si můžete vybrat z 13 135 produktů, mezi kterými najdete jak známé značky ze supermarketů, tak i více než 500 kvalitních lokálních a farmářských produktů, které byste v běžném supermarketu jen těžko hledali. 

Prémiová kvalita


Sami jsme milovníky dobrého jídla, proto je pro nás kvalita na prvním místě. Nestačí nám obyčejné potraviny, chceme pro vás ty nejlepší. Proto jsme za ty roky rohlíkování rozšířili sortiment o produkty Marks & Spencer, malé české dodavatele i vyhlášené farmáře. Chceme, abyste věděli, co jíte. Na našem webu proto nově najdete přehled o všech éčkách a podrobné složení všech potravin.

Čerstvost garantujeme, jinak vracíme peníze


Ovoce a zelenina se u nás skutečně neohřeje. Od okamžiku, kdy k nám dorazí čerstvé ovoce a zelenina, to dnes trvá jen den a půl, než se dostane k vám domů. Nejen zelenina a ovoce, ale i maso a mléčné výrobky a vejce dostanete na váš stůl vždy čerstvé. Cestují k vám v chladicích boxech, abychom vám zajistili vždy tu nejvyšší kvalitu.

Naše privátní značka