• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Čerstvě upečeno u nás

Čerstvě upečeno u nás

Zapomeňte na pečivo ze zmrazeného polotovaru. Díky spolupráci s pekařstvím Merhaut vám s velkou radostí představujeme naši vlastní pekárnu na Rohlíku, ve které pro vás upečeme čerstvé voňavé pečivo, kdykoli na něj budete mít chuť. Nově jsme přímo v prostorách Rohlíku zřídili pekárnu, která pro vás během dne peče prozatím 11 druhů čerstvého sladkého i slaného pečiva.

 

Jaké pečivo pro vás čerstvě pečeme?

 

Těšit se můžete na křupavé rohlíky a housky, voňavé briošky, makové loupáčky nebo poctivě plněné koláče. Stačí si vybrat z nabídky pekařství Merhaut, se kterým naši pekárnu provozujeme. Čerstvě uhnětené a upečené pečivo přímo pro vás poznáte podle štítku "Čerstvě upečeno u nás".

 

 
 

Jak to funguje?

 
divider

Slané pečivo

 

To nejlepší ze slaného pečiva

 

Křupavé na povrchu, vláčné uvnitř, nezapomenutelná tradiční chuť a příprava. Vyzkoušejte například rohlík jen tak s máslem, briošku s medem nebo zdravou cereální housku corny s cottage sýrem a pažitkou.

 

Slané pečivo

divider

Sladké pečivo

Tradiční koláče

 

Tradiční, ručně tlačený kynutý koláč s tvarohovou, makovou, povidlovou nebo borůvkovou náplní se vám vryje do paměti svou neodolatelně sladkou chutí. Pečený podle léty prověřené receptury a s láskou.

 

Koláče na Rohlíku

 
divider

Loupák nebo třeba brioška?

 
 
divider

Zajímá vás, jak pro vás pečeme? Podívejte se na krátké video