Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Čerstvě upečeno u nás

Čerstvě upečeno u nás

Zapomeňte na pečivo ze zmrazeného polotovaru. Díky spolupráci s pekařstvím Merhaut vám s velkou radostí představujeme naši vlastní pekárnu na Rohlíku, ve které pro vás upečeme čerstvé voňavé pečivo, kdykoli na něj budete mít chuť. Nově jsme přímo v prostorách Rohlíku zřídili pekárnu, která pro vás během dne peče prozatím 11 druhů čerstvého sladkého i slaného pečiva.

 

Jaké pečivo pro vás čerstvě pečeme?

 

Těšit se můžete na křupavé rohlíky a housky, voňavé briošky, makové loupáčky nebo poctivě plněné koláče. Stačí si vybrat z nabídky pekařství Merhaut, se kterým naši pekárnu provozujeme. Čerstvě uhnětené a upečené pečivo přímo pro vás poznáte podle štítku "Čerstvě upečeno u nás".

 

Jak to funguje?

Slané pečivo

To nejlepší ze slaného pečiva

 

Křupavé na povrchu, vláčné uvnitř, nezapomenutelná tradiční chuť a příprava. Vyzkoušejte například rohlík jen tak s máslem, briošku s medem nebo zdravou cereální housku corny s cottage sýrem a pažitkou.

 

Slané pečivo