Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Naše značky

Cena, chuť a kvalita často kráčí stejným směrem. V Rohlíku jsme si ale dali výzvu: najít ty nejkvalitnější výrobky, ale jejich ceny nechat hezky při zemi. Chceme totiž, abyste se mohli olizovat až za ušima a nemuseli při tom vyhlásit bankrot. A neskromně si myslíme, že se nám to povedlo! 

 

Naše vlastní výrobky snadno poznáte podle červené fajfky, která označuje Záruku nejnižší ceny. Tak si můžete být jistí, že jste narazili na nejlepší poměr ceny a kvality široko daleko. Ale konec chlubení. Podívejte se na všechny hezky zblízka – a začněte šetřit s Rohlíkem!

Věděli jste, že jogurt, smetana nebo plísňový sýr byly objeveny náhodou? Trocha štěstí a takové dobroty! O nejlepší chuť a kvalitu nám jde taky, ale na náhody nesázíme, a tak jsme vytvořili Miil – mléčné výrobky za skvělou cenu, které si zamiilujete! Zkuste třeba naše mléko s vyšším obsahem tuku, které je krémovější a chutnější než to vodové ze supermarketu. Prvotřídní kvalitu ale zažijete i s našimi jogurty, sýry či pomazánkovým máslem.