Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Kitchin

Dlouho jsme pro vás kuchtili překvapení – novou značku trvanlivých základních potravin Kitchin! Stejně jako pomalu tažený vývar je plná samých dobrých věcí – pravých italských těstovin, konzervovaných luštěnin a italských rajčat nebo žádaných alternativ kuchyňských olejů – organického kokosového oleje i ghee.

 

A jak je u našich privátek dobrým zvykem, spolehnout se můžete na vysokou kvalitu za nízkou cenu, která neuvaří žádný rozpočet. Přesvědčte se sami!

Když nemůžete do Itálie, musí Itálie k vám. Naše těstoviny vyrábíme z kvalitní semolinové mouky (včetně celozrnné v bio kvalitě) podle tradičních postupů přímo v Itálii, aby chutnaly jako v té nejlepší trattorii. Vybrat si můžete z 9 nejoblíbenějších tvarů, které si vás omotají svou chutí i bezkonkurenčně nízkou cenou.

Pod značkou Kitchin se k vám koulejí také luštěniny v plechovce, z jejichž ceny nebudete na plech. Fazole i cizrna jsou ideálním doplňkem do salátů, dušených jídel nebo jako samostatná příloha. Do omáček a polévek se skvěle hodí naše sekaná, celá (včetně BIO) nebo pasírovaná rajčata přímo z Itálie, která povýší každé jídlo na rajský pokrm. A to nemluvíme o tom, jak jsou sladká! Vyzkoušejte a nebudete chtít jinak.