• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Nejlepší místo, kam vyrazit pro ovoce, je Rohlik.cz

Nejlepší místo, kam vyrazit pro ovoce, je Rohlik.cz

Kdo by neměl rád chuť čerstvého a šťavnatého ovoce? V Rohlik.cz nám na čerstvosti a kvalitě záleží dvojnásobně. Pečlivě se staráme o to, aby byl Rohlik.cz nejlepším místem, kam vyrazit pro ovoce. Díky naší každodenní práci vám nyní můžeme nabídnout kromě nízké míry reklamovanosti ještě něco navíc – oficiální potvrzení naší kvality vítězstvím v nezávislém testu kvality MF Dnes.

Naše BIO jablka vyhrála v nezávislém testu MF DNES


Ochutnejte naše BIO jablka, která vyhrála v nezávislém testu MF DNES. Jsou sladká a voňavá a neobsahují žádné pesticidy, takže z nich můžete bez obav vyrábět i domácí přesnídávky pro malé děti. Celé hodnocení z testu si můžete přečíst ZDE >>

Ze stromu až na váš stůl aneb cesta našeho ovoce

Celá cesta k vítězství ale začíná u výběru našich dodavatelů. Snažíme se vybírat místní farmáře, kteří věnují svým sadům, zahradám i záhonkům veškerou péči. A právě díky nim vám můžeme zaručit prvotřídní čerstvost. V sezóně netrvá ani 24 hodin od okamžiku sklizení do chvíle, kdy vám doručíme ovoce na stůl. A jak tato cesta končí? Ve výborné dětské přesnídávce, výtečném koláči i zdravé svačince plné vitamínů.