Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nejlepší pekárna ve městě
Nesnažte se najít nejlepší pekárny v Brně. Najdete je totiž u nás na jednom místě. Pochutnat si můžete nově na čerstvém a poctivém pečivu z Elsner bistra a z pekárny William Thomas Artisian Bakery nebo z tradičního pekařství Makovec, které připravuje pečivo po vzoru našich babiček. Provoňte si byt čerstvým pečivem a ochutnejte tradiční výrobky z těch nejlepších brněnských pekáren.

Pekárna MakovecTradiční pekařství, kde chléb vyrábí ručně, tradičním 3-stupňovým vedením kvasu, jemné pečivo připravují z kvásku na tzv. omládek, tak jak to připravovaly naše babičky. Pekařství Makovec klade velký důraz na čerstvost a kvalitu, proto pečlivě vybírá suroviny, ze kterých se výrobky pečou. Čerstvé pečivo přímo z pece nám zaváží každý den.

William Thomas Artisan BakeryZnáte pečivo, které se prodává přímo z okna brněnské pekárny? Je to malá řemeslná pekárna, která peče s láskou a chutí a vyrábí tak kvalitní produkty bez použití chemie nebo polotovarů. Vybrat si můžete z mnoha čerstvých druhů pečiva nebo ochutnat croissanty, které nemají konkurenci. Do Rohlíku nám čerstvé pečivo zaváží denně od pondělí do soboty.