Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nejlepší pekárna ve městě

Kdo by nemiloval vůni čerstvě upečeného pečiva a uspokojivé CHŘPCH SKŘTKŘ (čtěte křupání kůrky). Proto jsme ochutnali pečivo z celého Česka a až na váš stůl vám přímo z pecí přinášíme ty nejlepší kousky, které jsou ve vašem městě k dostání.

 

Na Rohlíku tak najdete nejen nejchutnější dobroty z naší Rohlíkovy pekárny, ale i ty řemeslné od více než 20 pekařů pod jednou střechou. Všechny navíc za stejné ceny jako v pekárnách. A protože jsme ta nejlepší pekárna ve vašem městě, myslíme i na milovníky sladkého a i ty, kteří lepku zrovna neholdují.

 

To nejčerstvější pečivo vám až ke dveřím přivezeme klidně i několikrát denně. A náš malý tip na konec: Pokud si chcete ráno pochutnat na čerstvém pečivu, žádný problém! Stačí objednat vypečené dobroty den předem a my už se o vaší snídani postaráme! Časy naskladnění se však vždy řídí podle jednotlivých pekáren, abychom vám mohli nabídnout vždy jen to nejčerstvější pečivo.

„Pro Rohlík vybírám ty nejlepší pekárny, protože sám vím, jak má správný chleba chutnat. Nespokojím se s průměrnou kvalitou a chci, aby i naši zákazníci měli jen to nejlepší na jednom místě. Za stejné ceny, za které si je kupují v pekařstvích, jen s tím rozdílem, že Rohlík jim je doveze až domů."

 

Peter Dandár
nákupčí Rohlíku pro pekařský sortiment, vyučený mistr pekař a milovník dobrého kváskového chleba