Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nejlepší řeznictví ve městě

Snili jsme o řeznictví, kde najdete ty nejkvalitnější partie hovězího a vepřového na steak i na guláš, kuřata z volného výběhu, nejčerstvější ryby, zvěřinu, králíky, ale i pštrosa nebo šneky, a to po celý rok, a ještě navíc za ceny, které nezaříznou žádný rozpočet... Kdyby takové řeznictví stálo ve vašem městě, muselo by mít hektar! Ale protože jsme na Rohlíku, tohle všechno u nás najdete hezky na jednom místě.

 

Zabruste do 4x většího výběru masa, ryb a uzenin než v jakémkoli supermarketu. Jen u nás najdete přes 500 položek z vyhlášených malých řeznictví, od lokálních farmářů a chovatelů, ale i vlastní značky MASO!, Sutcha nebo Fjoru za skvělé ceny. Na Rohlíku zkrátka najdete to nejlepší, co je vůbec k sehnání, ale i základní položky za supermarketové ceny, na které jste zvyklí.

 

To vše navíc dokonale čerstvé a chlazené, protože jsme maximálně osekali řetězec převozu od chovatele až k vám, abyste své maso a uzeniny dostali o celé dny dřív než byste je koupili v obchodě.

 

„To, co dostanete na talíř, není jen vizitkou kuchaře. Je to i dvouletá práce zemědělců, kteří pěstují krmivo, chovatelů, řezníků, skladníků a kurýrů. My o tomto řetězci chceme vědět první poslední a zdokonalovat ho pro vaše každodenní gurmánské zážitky."

 

Michal Perlík
Nákupčí Rohlíku pro čerstvý sortiment