Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nejlepší zmrzlinárna ve městě

Vysnili jsme si zmrzlinárnu, kde najdete tu největší nabídku z vyhlášených českých řemeslných zmrzlináren pod jednou střechou. Sorbety, smetanové zmrzliny, nanuky i zmrzky v kelímku, zkrátka vše, po čem váš zmrzlinový jazýček touží. A protože sny se mají plnit, tohle všechno u nás najdete na jednom místě.

 

Ochutnejte více než 360 zmrzlin z předních zmrzlináren a gelaterií, které vám jako jediní přivezeme hezky pěkně mražené až k vašim dveřím. A to všechno navíc za stejné ceny jako ve zmrzlinárnách. Tak co, líznete si?

Řemeslná zmrzlina v nekompromisní kvalitě

Rodinná zmrzlinová manufaktura Angelato se díky čerstvým a především českým surovinám pyšní tou nejlepší zmrzlinou vůbec. Tak ochutnejte poctivou zmrzlinu podle tradičních receptur bez lepku a přidaných zbytečností exkluzivně na Rohlíku.

Nejlepší italská zmrzlina z Prahy

Všechny recepty na italské řemeslné zmrzliny bez stopy chemie a lepku píše sám mistr zmrzlinář v Crème de la Crème. Vyberou si mezi nimi milovníci zmrzek smetanových, ovocných i veganských. Užijte si to nejlepší mlsání od českých ručiček jedině u nás.