Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Nespresso

Káva Nespresso dostupnější než kdykoli předtím! Na nic nečekejte a přihoďte si recyklovatelné kapsle Nespresso, k vašemu běžnému nákupu. Dovezeme vám je už do 120 minut a za dopravu nebudete platit nic navíc. A pokud jde o recyklaci, tu vyřešíme za vás. Dopřejte si jedinečný zážitek prémiové kávy Nespresso i z pohodlí vašeho domova.

Nespresso.

What else?

 

MASTER ORIGINS

Kávy z jedné země původu. Kolekce toho nejlepšího světového umění mistrů kávy. Vychutnejte si jako intenzivní Espresso nebo Lungo.

ISPIRAZIONE ITALIANA

Řada káv inspirována chutěmi a odbornými znalostmi v umění pražení kávy z různých italských regionů s místním životem. Vychutnejte si jako intenzivní Ristretto nebo Espresso.

WORLD EXPLORATIONS

Řada World Explorations je oslavou tradičních kávových momentů z celého světa. Jejím posláním je zachytit atmosféru, chuť a aromata některých z nejobdivovanějších měst světa, kde je rituál pití kávy nedílnou součástí každodenního života. Vydejte se s námi na dalekou cestu a poznejte nové chutě káv Lungo (110ml).

ESPRESSO

Odhalte pestrou paletu chutí vyjádřených v jemném a vyváženém stylu. Nejlépe si tento druh káv vychutnáte v šálku Espresso (40 ml).

DEJTE KAPSLÍM NOVÝ ŽIVOT

 

Hliník je ochranný materiál současnosti a je 100% recyklovatelný. Kapsle Nespresso jsou vyrobeny z hliníku, který zajišťuje dlouhodobé zachování čerstvosti křehkých aroma a bohatých chutí kávy. Káva je chráněna proti vnějším vlivům,
zatímco aroma je uchované uvnitř.

Recyklujte své použité kapsle Nespresso. Je to jednoduché – stejně jako vratné obaly a tašky je můžete vrátit našemu kurýrovi. Stačí je vložit do speciálního recyklačního pytlíku, který ZDARMA přihodíte k nákupu kávy Nespresso. Náš kurýr od vás pak při předávce dalšího nákupu přebere až dva plné pytlíky k recyklaci.

 

Pokud také sdílíte naši vášeň pro kávu, proč ji neobohatit o celý zážitek? Jako člen Nespresso & You si můžete vychutnat ještě více exkluzivních výhod, odměn a mnoho dalšího spojeného s kávou. A to každý den. Užijte si svou lásku ke kávě ještě o něco víc.

VÝHODY ČLENSTVÍ:

 

Nákupy kávy Nespresso na Rohlik.cz se načítají na váš Nespresso účet stejným způsobem, jako při nákupu kávy na www.nespresso.com.  Svůj Nespresso účet pouze jednoduše spárujete se zákaznickým účtem na Rohlik.cz, a to vložením své e-mailové adresy, pod kterou jste v klubu Nespresso zaregistrovaní, do zákaznického profilu na Rohlik.cz

Pokud Nespresso účet ještě nemáte a rádi byste se do klubu Nespresso & you zaregistrovali, ve vašem zákaznickém profilu na  rohlik.cz stačí zadat vámi zvolenou e-mailovou adresu do příslušné kolonky a zaškrtnout políčko, že máte o registraci zájem.

Pro více informací o výhodách Nespresso & You klubu navštivte stránky www.nespresso.com.