Nálož novinek z Rohlíku

Květen, to není jen nálož lásky, ale taky nálož svěžích novinek na Rohlíku. Přinášíme májovou představovačku nováčků, tak se s nimi seznamte! 

divider

Tak dáme zmrzku, ne?

 

Bohatá zmrzlinová chuť z prvotřídních surovin, jako je přírodní mléko od krav krmených trávou, čerstvá smetana a belgická čokoláda. Přesně to vás čeká po rozbalení těhlech zmražených krasavců Dione, které koupíte jen na Rohlíku. Tak jakou příchuť si dáte? 

divider

S růžovou ledy tají

 

Jestli si sem tam zaperlíte s bublinkami a milujete letní párty s přáteli, pak vám Bohemia Sekt Ice PiNK! přijde vhod! Tahle lahvinka růžového sektu podávaného na ledu se svěžími ovocnými tóny po malinách se stane vaším letním parťákem! Tak cink, cink!

divider

Ať se nespálíte

 

Pro všechny milovníky slunce poskytuje značka PIZ BUIN sluneční péči již 70 let. Právě oni stojí za vznikem systému SPF v šedesátých letech minulého století. První opalovací krém vznikl poté, co se Franz Greiter, mladý student chemie, spálil při výstupu na horu Piz Buin. Spolu se svou ženou Margou, kosmetičkou, stáli za vznikem značky, která si zakládá na kvalitě použitých ingrediencí, nejnovějších technologiích a zejména na stoprocentní spolehlivosti.

 

Nyní exkluzivně dostanete ke koupi libovolného produktu Piz Buin opalovací olej PIZ BUIN Tan&Protect Oil Spray SPF6 v hodnotě 529 Kč zdarma. Platí do vydání dárku a nevztahuje se na doobjednávky.

divider

Zdravé mlsání

 

Tyhle ovocné bonbónky ve variantách jahoda nebo mango vás dostanou svou vůní a svěží ovocnou chutí! Obsahují 97 % ovoce, jsou bez přidaného cukru, umělých barviv a konzervantů. Vyměňte přeslazené cukrovinky za zdravé bonbony. Jsou vhodné pro celiaky i vegany.

divider

Chuť na drink? Jděte po oranžové

 

Milujete Aperol, ale ne vždy je čas si ho umíchat? Tak se s tím nemíchejte! Stačí naplnit sklenici ledem, nalít Aperol Spritz RTE a ozdobit pomerančem. Aperol Spritz „Ready To Enjoy“, to je italská radost ze života v praktickém balení.

divider

Brambůrky z čočky?

 

Nešálí vás zrak, časy, kdy byly brambůrky čistě z brambor jsou tytam. Tyhle čočkové chipsy od Bohemia skvěle chutnají a navíc mají o 40 % méně tuku. Tak co říkáte, zamlsáte? 

divider

ZaDipujeme?

 

Dip nesmí chybět na žádné grilovačce, tak zkuste tyhle od Mlékárny Kunín. Pak už jen stačí ogrilovat maso nebo zeleninu a smočit! 

divider

Udržitelná krása

 

Záleží vám na jemné péči o pokožku a zároveň na životním prostředí? Oba požadavky spojili odborníci značky Kneipp do sprchových gelů, které mají z 98 % přírodou odbouratelné složení a recepturu, která pečuje o kožní mikrobiom, aby vaše pokožka zůstala zdravá a odolná proti negativním vnějším vlivům.

divider

I bez alka mají grády

Teploty stoupají nemilosrdně vysoko, tak nezapomeňte dodržovat pitný režim. Naštěstí to s těmito limitkami od Birellu půjde jedna báseň. A navíc jsou volant friendly, tak si klidně dopřejte.

divider

Revoluční péče o zuby

 

Zubní pasty Sensodyne Nourish obsahují posilující bio-aktivní minerály a napomáhají chránit před zubním kazem. Pasty jsou navíc vhodné i pro vegany, protože při jejich výrobě nebyly použity žádné živočišné složky. A jako bonus jsou krabičky i s tubou a víčkem plně recyklovatelné, tak co podíváte se jim na zoubek? 

divider

Orosená novinka

 

Staropramen 12 je odrazem tradiční české vynalézavosti. Receptura je výsledkem letitých zkušeností sládků a je založena na plnější chuti, která vznikla spojením poctivého českého sladu a pětinásobného chmelení. Tato vyvážená souhra dává Staropramen 12 nejen nezaměnitelné aroma, ale také vytváří v ústech slastnou hořkost s plnější chutí. 

divider

Zašumíme, uvidíme

 

Crémanty, jsou vyráběny stejnou metodou, jako Champagne, tedy tradiční metodou kvašením v lahvi. A proto často nabízí vynikající hodnotu a především kvalitu převyšující běžná šumivá vína.

divider

Dobroty z Řecka

 

Co by to bylo za nálož novinek bez naložených dobrot? Příběh společnosti Royal začíná v minulém století v Kavale, jednom z řeckých měst. Zde se Alexios Tsatsoulis, rozhodl usadit a změnit svůj koníček, kterým je jeho láska k dobrému jídlu, na zdroj příjmů pro svoji rodinu. Používá k tomu recepty ze své domoviny a po generace staré umění sterilování čerstvé zeleniny po celý rok.

divider

Novinky pro nejmenší

 

Jedna novinka? Kdepak! Se značkou HiPP jsme pro vás vybrali hned celou řadu BIO novinek pro nejmenší. Vyzkoušejte křupavé plátky BIO jahod sušených mrazem, neperlivou minerální vodu z alpského pohoří nebo nové snídaňové a noční kaše ve skle!

divider

Míša v kornoutu

 

Cože, Míša v kornoutu? Kdo to kdy viděl? My jsme ho i ochutnali a moc vám ho doporučujeme. Uvnitř kakaové oplatky je navíc kakaová poleva. Mňam!

divider

Vymydlená paráda

 

Hoďte se do gala s voňavými novinkami z Rohlíku a objevte nováčky, které vašim vlasům i tělu dopřejí pořádné rozmazlení. 

divider

Kávová zrnka, kterým řeknete ANO

 

Milujete kávu? Pak si jistě zamilujete i naše nová kávová zrnka Ubomi. Ta jsou vypěstovaná přímo na kávových plantážích a následně pomalu pražená při maximální teplotě 210 °C po dobu 20 minut. Díky tomu mají zrna čas rozvinout svou intenzivní vůni a harmonickou chuť. Tak co říkáte, dáte si šálek?