Nálož novinek z Rohlíku

A je tady! Další nálož novinek, která se zabydlela na Rohlíku. Tak se nenechte pobízet a vyberte si. Určitě si vyberete!

divider

Rituály plné klidu a pohody

 

Objevte nizozemskou domácí a tělovou kosmetiku, která vás pořádně rozmazlí. Vše je vyrobeno na přírodní bázi a netestováno na zvířatech.

divider

Je čas se nachmelit

 

Tenhle svrchně kvašený ALE vznikl spoluprací pivovaru Budějovický Budvar a minipivovaru Nachmelená Opice. Nefiltrovaný, příjemně hořký a lehce ovocný.

divider

Dobroty z českých a moravských farem

 

Cestování je sice super, ale vaše jídlo nikde po výletech jezdit nemusí. Proto tyhle poctivé dobroty pochází pouze od prověřených českých chovatelů. Dobrou chuť!

divider

Čajový dýchánek pro každou příležitost

 

Ať už se u šálku čaje probouzíte, nebo si ho dáváte před spaním, s těmito čaji to bude doslova radost. Vychutnejte si zelený, černý, ovocný i poctivý bylinkový.

divider

Na přípitek i do koktejlu

 

Vychutnejte si ušlechtilé destiláty, které si užijete při posezení s přáteli i jako příjemné zakončení dne.

divider

Kosmetika, kterou k šípku nepošlete

 

Nechte se rozmazlit českou kvalitní kosmetikou, která pro suroviny chodí do přírody. Tentokrát si skočili pro výtažek z šípku, který je jako balzám pro vaši pokožku.

divider

Tak dobré, že malé balení nestačí

 

Tahle novinka potěší všechny gurmány, kteří neholdují masu. Dostane vás chutí i nutričními hodnotami. Teď navíc ve výhodném balení.

divider

Pište s láskou k přírodě

 

Užijte si nejen pohodlný úchop a plynulý tok inkoustu, ale také dobrý pocit z toho, že děláte službu přírodě. Tyhle pera jsou totiž z 86 % z recyklovaných plastových lahví.

divider

Tahle bašta je maso!

 

Máte doma gaučáka, nebo pořádně aktivní psisko? Oba spojuje láska k poctivé flákotě. V tomhle krmivu je 60 % masa, zato obilí tam nevyčmucháte!

divider

Čisté nádobí bez předmývání

 

Konec plýtvání vodou při předmývání. S tabletami Finish ušetříte vodu a navíc přispějete 3 Kč na navrácení vody do české krajiny.

divider

Vinný výběr z Marks and Spencer

 

Britská značka Marks & Spencer si potrpí na kvalitu. A tahle řada vín to jenom dokazuje. Tak nemějte Vánoce na suchu a pořiďte si do domácí vinotéky něco dobrého.