Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Božské novinky na Rohlíku

Na Rohlíku se právě rozvoněla pěkná porce nováčků. Exkluzivně u nás koupíte balení sušených hub z českých lesů, mléčnou Lindt čokoládu s kousky sušenek nebo ty zaručeně nejbublinkovatější toniky a limči od Three Cents. Všechny vypečené novinky vám dovezeme už za 60 minut a vyneseme kliďánko do 10. patra. Čestný Rohlíkovský!

Toniky a sody, které opravdu perlí
 

Na Rohlíku vítáme i nejbublinkovatější produkty všech dob –⁠⁠⁠⁠⁠ toniky a sody Three Cents inspirované kulturou sodabarů a řemeslnou výrobou z konce 19. století. Jsou skvělé na přípravu koktejlů a long drinků, zachovávají si svou perlivost až do posledního doušku.

Vývar na domácí phočko 

 

Potřebujete vyšvihnout boží Pho, ale nemáte čas mazlit se s poctivým vývarem? Žádnou paniku (ani bujón)! Skvělí šéfkuchaři z Cibule. udělali tuhle práci za vás. Kromě hovězího, kuřecího a zeleninového vývaru z lokálních surovin nově seženete na Rohlíku i 12 hodin tažený vývar na phočko.

České houbové bohatství


Úží se vám zásoby sušených hub? Exkluzivně na Rohlíku teď koupíte balení hřibu smrkového, lišek nebo směsi hřibovitých hub. Té vůni se nedá odolat! Před použitím je stačí jen namočit do vody či mléka. Skvělé je také koření vytvořené z najemno natlučených usušených hub, které perfektně doladí každé vaše jídlo.