Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Božské novinky na Rohlíku

Nová porce červnových novinek je tu! S radostí vám naservírujeme kuřecí medailonky v středomořské marinádě s bylinkami od naší značky Sutcha nebo francouzské kulinářské delikatesy La Grande Épicerie de Paris. A je toho mnohem víc! Nebudeme vás dál napínat, podívejte se na všechny naše nováčky sami – a na nás pak nechte, abychom vám je dovezli až ke dveřím. 

 

VRCHOL FRANCOUZSKÉ GASTRONOMIE

 

La Grande Épicerie de Paris představují vynikající a kvalitní jídla od řemeslných sýrů a čokolád po vzácná koření a prémiová vína. U nás můžete ochutnat karamel s máslem, solí a vanilkou nebo delikátní humří bisque.

4 NOVÉ PŘÍCHUTĚ READY TO DRINK

 

Vychutnejte si osvěžující alkoholické drinky v plechovce se čtyřmi novými příchutěmi. Republica Ginger & Lime je ztělesněním elegantní kombinace Božkov Republica se sodou, zázvorem a limetou. Oranza Spritz představuje spojení pomerančových tónů s typicky hořkým koncem. Amundsen Mule, tedy vodka, soda, zázvor a limeta, naše variace na Moscow Mule. Millhill´s Strawberry Gin & Tonic, kombinace ginu, tonicu a jahod vás dostane. Stačí jen otevřít a vyzkoušet.

NEALKO DRINKY VE VŠÍ PARÁDĚ

 

Na Rohlíku teď najdete jedinečnou alternativu k oblíbeným alkoholickým drinkům nebo vínům. Ovšem bez kapky alkoholu. BIO šumivé čaje Acala jsou pečlivě vyrobeny z těch nejlepších přírodních ingrediencí, bez umělých příchutí a konzervantů. Objevte například znovu klasický koktejl Spritz v šumivém čajovém twistu, který každého jistě překvapí. Je živý, plný odvážných chutí, jako je krvavý pomeranč, grapefruitová kůra a červené bobule, s jemným nádechem hořkosti.