Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Novoroční přípitek

Jak jinak zahájit nový rok než stylově? Naše specialistka na vína Alena pro vás spolu se sommelierkou Dagmar vybraly ty nejlepší bublinky z legendární oblasti Champagne. Přiťukněte si na nový rok těmi nejlepšími ročníky! Tak kterou lahvinku zvolíte?

Osvědčené klasiky

Champagne Pommery

Champagne Pommery je francouzský výrobce vína, který se věnuje špičkovým produktům ve světě šumivých vín. Průlomem pro Pommery se stala Louise, manželka původního zakladatele Louise-Alexandra. Po smrti svého manžela převzala v roce 1858 vedení podniku a veškerou výrobu zaměřila na šampaňské. Vybrala si vlastní vinice, které vysadila, aby dosáhla té nejvyšší kvality.

Ochutnejte například Pommery Cuvée Louise 2005, které bylo vytvořeno jako pocta právě Louise Pommery. Jední se o absolutně čisté víno, které v podstatě vyjadřuje odbornost vinařství šampaňského domu Pommery. Rok 2005 byla nádherná sklizeň, ze které Maison POMMERY vybral ty největší a nejkrásnější hrozny, aby vyzdvihl úžasný potenciál tohoto ročníku, a přitom respektoval 3 Grands Crus Cuvée Louise: Ay, Avize a Cramant.

Prémiové bublinky pro premium zákazníky