• Milí zákazníci, mrzí nás to. Aktuálně je náš WhatsApp nedostupný a nápravu intenzivně řešíme. Obrátit se na nás můžete standardně na všech ostatních komunikačních platformách.
     
    Zobrazit více
Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Léto plné chutí Itálie

Po náročných alpských túrách trochu zvolníme, co říkáte? Pomalu sklouzneme prstem po mapě o něco níž, až na zemi, která nápadně připomíná ladné dámské lýtko s botou na podpatku. Není náhoda, že v této zemi vznikají ty nejžádanější boty a šaty nejslavnějších módních návrhářů. A stejně jako módu lidé milují i kuchyni této zeměCiao a tutti, vítejte v Ristorante Rohlík! Představujeme vám další destinaci naší dovolené — Itálii.

VELKÁ LETNÍ HRA POKRAČUJE

Každý týden ve středu vám na našem webu a na Facebooku odhalíme jeden ze 6 vybraných produktů. Pokud během léta ulovíte všechny, rozdělené do 6 různých nákupů, získáte 200 kreditů a dárek od naší privátní značky BEZ KOMPROMISU. Hra potrvá do 19. 8. 2020.

Jaký je produkt tohoto týdne? Nejoblíbenější bublinky na světě, tedy pravé italské Prosecco!

AMBASADOR TÝDNE? PASTA FRESCA!

Ambasadorem tento týden nemůže být nikdo jiný než Pasta Fresca! Kdo by si také v Itálii nedal čerstvé těstoviny!? Šéfkuchař Tomáš Mykytyn je v této restauraci připravuje čerstvě, sezónně a podle staré italské tradice. Své nejlepší recepty si obvykle střeží v hlavě, ale my jsme pro vás získali báječný recept na pravé domácí těstoviny! Pokud se však na těstovinové experimentování necítíte, je tu naše Bistro, kde si můžete objednat čerstvé, předpřipravené těstoviny z Pasta Fresca domů.