• Velice se omlouváme, ale díky výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Léto plné chutí Itálie

Po náročných alpských túrách trochu zvolníme, co říkáte? Pomalu sklouzneme prstem po mapě o něco níž, až na zemi, která nápadně připomíná ladné dámské lýtko s botou na podpatku. Není náhoda, že v této zemi vznikají ty nejžádanější boty a šaty nejslavnějších módních návrhářů. A stejně jako módu lidé milují i kuchyni této zeměCiao a tutti, vítejte v Ristorante Rohlík! Představujeme vám další destinaci naší dovolené — Itálii.

VELKÁ LETNÍ HRA POKRAČUJE

Každý týden ve středu vám na našem webu a na Facebooku odhalíme jeden ze 6 vybraných produktů. Pokud během léta ulovíte všechny, rozdělené do 6 různých nákupů, získáte 200 kreditů a dárek od naší privátní značky BEZ KOMPROMISU. Hra potrvá do 19. 8. 2020.

Jaký je produkt tohoto týdne? Nejoblíbenější bublinky na světě, tedy pravé italské Prosecco!

AMBASADOR TÝDNE? PASTA FRESCA!

Ambasadorem tento týden nemůže být nikdo jiný než Pasta Fresca! Kdo by si také v Itálii nedal čerstvé těstoviny!? Šéfkuchař Tomáš Mykytyn je v této restauraci připravuje čerstvě, sezónně a podle staré italské tradice. Své nejlepší recepty si obvykle střeží v hlavě, ale my jsme pro vás získali báječný recept na pravé domácí těstoviny! Pokud se však na těstovinové experimentování necítíte, je tu naše Bistro, kde si můžete objednat čerstvé, předpřipravené těstoviny z Pasta Fresca domů.