Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Očista

Nový rok je tady a s ním i spoustu předsevzetí jako třeba hubnutí, cvičení a další milníky, které ne vždy člověk dodrží. Často se ale zapomíná, že k úplnému zdraví je třeba nejen fyzická, ale i psychická pohoda. Je proto důležité dělat všechno s rozmyslem a nenahrnout si na sebe více, než jste schopni dodržet. Tak tomu spokojenějšímu já pojďme společně trochu naproti. Uvidíte, že se vám vaše tělo i duše odmění mnohem více energií i lepší imunitou.

Pro fyzickou pohodu

Pohyb je důležitý, ale základ je vždy vyvážená strava. A co si budeme, po všem tom vánočním hodování váš žaludek oddych jistě uvítá. Proto se zaměřte na kvalitní probiotické a potraviny a dopřejte svému bříšku to, co si zaslouží. Ale nebojte, dát se na zdravou stravu neznamená, že už nikdy nemůžete zhřešit. Avšak stejně jako vždy platí – všeho s mírou.

Podpořte své zažívání!

Jogurty a nápoje Activia obsahují kromě běžných jogurtových kultur i unikátní živou kulturu Bifidus ActiRegularis®. Dopřejte si 4 miliardy probiotik v jednom balení Activie, která je navíc zdrojem vápníku pro podporu vašeho zažívání.