Olomouc

Vítejte na Rohlíku, Olomoučtí! Od dubna 2020 zavážíme nákupy i k vám, do hanácké metropole. I vy tak můžete vybírat z tisícovek produktů, čerstvé zeleniny a ovoce přímo z pole, masa přímo od farmářů a řezníků nebo vypečeného pečiva od lokálních pekařů. Všechny vám přivezeme až ke dveřím, tak se do toho pusťte!

divider

Jak to funguje

 
divider

Mrkněte, co jsme pro vás zlevnili!

 
divider

Jak vám Rohlík usnadní život?

 

Konec frontám je možný! A žádoucí. Místo pálení drahocenných minut v hadovi před pokladnou si vše objednejte z pohodlí domova. Za kvalitu ručíme, a navíc vám všechno přivezeme až pod nos.

 

Na farmářské trhy už k obchoďáku nemusíte! Z pohodlí domova si vyberte tu nejlepší farmářskou zeleninu a ovoce, maso přímo od lokálních řezníků nebo pečivo vyhlášených pekařů. Víkend tak můžete strávit příjemněji.

 

Probírali jste s kolegy po meetingu nějaký báječný tip na oběd či večeři? Než je zapomenete, naklikejte si na Rohlíku všechny ingredience a jakmile přijedete domů, nákup bude u vás.

 

Vracíte se z víkendu a lednice zeje prázdnotou? To se stává. Naštěstí vám jistíme záda, takže se s nákupem můžete sejít u domovních dveří.

 

Honí vás mlsná a vy jí ne a ne utéct? A proč byste to taky dělali? Stačí si vybrat, objednat a my vám všechny dobroty přivezeme až ke dveřím.

 

O slevy na Rohlíku nepřijdete! Každý týden zlevňujeme řadu produktů a pozornost můžete věnovat i sekci Zachraň jídlo. Právě zde totiž najdete dobroty, kterým se blíží datum spotřeby, ale my je nechceme vyhazovat. Takže ušetříte a ještě zabráníte plýtvání!