Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Pece o sebe a imunitu

My víme, že to víte, ale opakování je matka moudrosti. Péče o sebe je investice, která se vám vždycky vyplatí. Budete se cítit dobře, nebudete tolik nemocní a lépe zvládnete i přicházející pošmournou zimu. Tak mrkněte na to, jak si svůj život udělat zase o kousek hezčí a rozmazlete se! Vaše tělo vám poděkuje.

Zatočte se stresem

To se lehce řekne, že? Bohužel však platí, že dlouhodobý stres negativně ovlivňuje imunitu, a tedy obranyschopnost organismus. Zkuste proto stres ze svého života odstranit – choďte víc ven, pijte bylinkové čaje, užívejte si čas s blízkými, hýbejte se, dobře jezte a hodně spěte i odpočívejte. Zasloužíte si to!

Naordinujte si relax

Často se zapomíná, že k úplnému zdraví je potřeba nejen fyzická, ale hlavně psychická pohoda. Tak zkuste na chvíli vypnout a naordinovat si čas jen pro sebe. Někdy stačí málo – lehnout si do vany, dát si očistu a zapálit si voňavou svíčku.

Vykouzlete si party atmosféru s vánočními vůněmi Glade