Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Péče o tělo

Jaro už se blíží, tak nenechte přírodu, aby byla jediná, kdo rozkvete. I vy si to totiž zasloužíte. Dopřejte si trochu péče v našem zkrášlovacím koutku. Až ke dveřím vám přivezeme nejen známé klasiky, ale třeba i severskou Mádaru, veganskou značku UpCircle z kávové sedliny nebo třeba kosmetiku od vlasového mága Tomáše Arsova. Stačí si jen vybrat a klidně už za 60 minut budeme u vás!

 

Hýčkejte se modrou krásou

Narodila se v Pyrenejích, vyrostla v Monaku, vyrábí se ve Francii. To je prémiová kosmetika Biotherm, která ctí planetu i tu nejcitlivější pokožku. Objevte skvosty, které myslí na ekologii nejen svou recepturou, ale i obaly. Biotherm navíc dlouhodobě spolupracuje s Oceanographic Institute of Monaco a hlásá osvětu o křehkosti oceánu. 

 

Odhalte tajemství značky Kneipp

Éterické oleje, relaxační i aktivizující vůně, pomocníci pro lepší spánek i duševní klid – to není úryvek z menu luxusního spa nebo meditačního kurzu, ale ochutnávka z pocitů a vjemů, které zažijete s výrobky Kneipp. Jsou inspirované přírodou, vyvíjeny a vyráběny s ohledem na životní prostředí a navržené pro vaše osobní momenty radosti každý den. Objevte oleje a soli do koupele, sprchové gely, péči o tělo i pleť, dětskou kosmetiku, doplňky stravy a oblíbené dárkové sady.