Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Hříva jako ze žurnálu

Chcete ji? Hřívu jako z módních časáků, za kterou se na ulici všichni otočí? Tak pak jste u nás správně! Přivedli jsme pro vás k nám na Rohlík nové značky a s nimi i spoustu nových produktů - teď už si u nás vybere opravdu každý. Od natáček po olej do vousů, máme vše! Šampóny pro všechny druhy vlasů, co svět zná, hloubkově vyživující masky, stylingové přípravky i hromadu produktů ušitých na míru pánům. Tento týden pro vás máme navíc i jedno speciální překvapení - přivítali jsme u nás značku TOMAS ARSOV, na kterou jsme obzvlášť pyšní. Tak tu parádu nenechávejte čekat!

Každodenní pomocníci, kteří mají čestné místo v každé koupelně. Hydratují, pomáhají v boji proti lupům, krotí kudrliny, zachraňují oslabené vlasy a zvládnou i dodat objem. Jakoukoliv potřebu vaše vlasy mají, na Rohlíku se o ně umíme postarat. Přírodní ingredience jako zázvor, olej z tea tree, výtažky z březové a vrbové kůry nebo brusinky se tu snoubí s funkčními látkami jako jsou například aminokyseliny, antioxidanty, keratin, zinek nebo třeba kofein. Tak pojďte najít ten svůj oblíbený!