• Velice se omlouváme, ale kvůli výpadku našich systémů z dnešního rána může docházet ke zpoždění v doručení vašich nákupů. Usilovně pracujeme na odstranění problému. 

    Zobrazit více
  • Milí zákazníci, dnes se koná L´etape Tour de France a je možné, že se opozdí doručení dnešních objednávek z důvodu uzavírek na trase. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Peču s Rohlíkem

Peču s Rohlíkem

Letos jsme pro vás na Rohlíku připravili opravdovou novinku. Oslovili jsme známé tváře českého internetu a poprosili jsme holky z 3v1, Mamalifestyle a A Cup of Style, aby pro vás napekly něco dobrého. Holky se do pečení cukroví s Rohlíkem pustily ve velkém a tady najdete jejich recepty, tipy a taky super soutěž o nejlepší cukroví :-) 

 

Soutěž o nejlepší cukroví a 100 Kč na první nákup

 

Od teď až do 15. 12. 2017 se s vaším cukrovím můžete zapojit do soutěže o nejlepší cukroví na Instagramu. Stačí použít u vaší fotky cukroví hashtag #pecusrohlikem a můžete vyhrát 3× nákup na Rohlíku v hodnotě 5 000 Kč. A pro ty z vás, kteří jste na Rohlíku poprvé, máme ještě jednu dobrou zprávu. Holky ve svých videích na Youtube a Instagramu rozdávají slevové kódy v hodnotě 100 Kč na první nákup na Rohlíku, které můžete využít tady:

Upečte si cukroví podle 3v1

Co peče letos Nikol Štíbrová, Martina Pártlová nebo Veronika Arichteva? Podívejte se na recepty od 3v1 a upečte si podle nich vaše letošní cukroví.

P.S. ty kokosové kuličky s rumem jsou prostě boží. 

Kokosové kuličky s rumem podle 3v1

 

Holky z 3v1 ví, s jakým cukrovím zabodovat. Vyzkoušejte jejich kokosové kuličky s rumem, jsou úžasné a jednoduché. Všechny ingredience a recept najdete tady:

Vanilkové rohlíčky podle 3v1

 

Vanikové rohlíčky jsou věčná klasika českých Vánoc. Vyzkoušejte si je letos upéct s holkami z 3v1. Všechny ingredience a recept najdete tady: