Peču s Rohlíkem

Peču s Rohlíkem

Letos jsme pro vás na Rohlíku připravili opravdovou novinku. Oslovili jsme známé tváře českého internetu a poprosili jsme holky z 3v1, Mamalifestyle a A Cup of Style, aby pro vás napekly něco dobrého. Holky se do pečení cukroví s Rohlíkem pustily ve velkém a tady najdete jejich recepty, tipy a taky super soutěž o nejlepší cukroví :-) 

 

Soutěž o nejlepší cukroví a 100 Kč na první nákup

 

Od teď až do 15. 12. 2017 se s vaším cukrovím můžete zapojit do soutěže o nejlepší cukroví na Instagramu. Stačí použít u vaší fotky cukroví hashtag #pecusrohlikem a můžete vyhrát 3× nákup na Rohlíku v hodnotě 5 000 Kč. A pro ty z vás, kteří jste na Rohlíku poprvé, máme ještě jednu dobrou zprávu. Holky ve svých videích na Youtube a Instagramu rozdávají slevové kódy v hodnotě 100 Kč na první nákup na Rohlíku, které můžete využít tady:

divider

Upečte si cukroví podle 3v1

Co peče letos Nikol Štíbrová, Martina Pártlová nebo Veronika Arichteva? Podívejte se na recepty od 3v1 a upečte si podle nich vaše letošní cukroví.

P.S. ty kokosové kuličky s rumem jsou prostě boží. 

 

Kokosové kuličky s rumem podle 3v1

 

Holky z 3v1 ví, s jakým cukrovím zabodovat. Vyzkoušejte jejich kokosové kuličky s rumem, jsou úžasné a jednoduché. Všechny ingredience a recept najdete tady:

 

Vanilkové rohlíčky podle 3v1

 

Vanikové rohlíčky jsou věčná klasika českých Vánoc. Vyzkoušejte si je letos upéct s holkami z 3v1. Všechny ingredience a recept najdete tady:

divider

Inspirujte se od Terezy z Mamalifestyle

Terezka je máma na plný úvazek a letos má navíc práce nad hlavu, takže letošní Vánoce zůstane jen u jednoho druhu cukroví. S dětmi letos peče perníčky, protože jsou jednoduché a užijí si spoustu zábavy u jejich pečení.

 

Medové perníčky podle Mamalifestyle

 

Perníčky miluje každý a u dětí to platí dvojnásob. Užijte si spoustu legrace při pečení perníčků s vašimi dětmi. Recept od Terezy a všechny ingredience najdete tady:

divider

Vánoce bez starostí: cukroví a sladkosti na Rohlíku

Nemáte letos čas na pečení cukroví? Nebo se vám do toho prostě jen nechce? Na Rohlíku najdete skvělé cukroví a vánoční sušenky, ale také hotová těsta, která si můžete jen vykrájet a upéct. Návštěva nepozná rozdíl ;-)

divider

Boží cukroví podle holek z A Cup of Style

Holky z A Cup of Style se do pečení cukroví pustily ve velkém a připravily pro vás hned 3 skvělé recepty, které musíte vyzkoušet. Jaký nejvíce zaujal vás? Ten na vosí hnízda, perníčky nebo vanilkové rohlíčky?

 

Vosí hnízda podle A Cup of Style

 

Taky si bez vosích hnízd nedokážete představit vaše Vánoce? Inspirujte se receptem od A Cup of Style a vyzkoušejte je letos taky, je to snadnější, než to vypadá. Recept a všechny ingredience najdete tady:

 

Vše pro pečení vánočního cukroví

 

Máte radši klasické, nebo zdravé cukroví? U nás si vybere každý z vás.

Všechny ingredience na letošní pečení najdete tady >>>

SOUTĚŽ: Vyfoťte své cukroví na Instagram a vyhrajte

Pečete letos cukroví? Na Rohlíku najdete nejen ty nejlepší ingredience, které z vašeho cukroví udělají mistrovský kousek, ale taky super soutěž, díky které mohou 3 z vás vyhrát 5000 Kč na nákup na Rohlíku. 

 

Co můžete vyhrát?

3x 5000 Kč v kreditech na nákup na Rohlik.cz.

 

Pravidla soutěže

Vyfoťte vaše cukroví na Instagram s hashtagem #pecusrohlikem. Fotky vašeho cukroví můžete zveřejňovat od 25. 11. do 15. 12. 2017. Po skončení soutěže vyberou holky z 3v1, A Cup of Style a Mamalifestyle celkem 3 výherce, z nichž každý obdrží od Rohlíku 5000 Kč v kreditech na další nákupy. Výherce oznámíme na našem webu a Instagramu 20. 12. 2017.

Soutěžní podmínky: Soutěž probíhá v období od 25.11.2017. 10. do 15. 12. 2017. Podmínkou účasti je zveřejnit na svém účtu na Instagramu alespoň jednu fotku cukroví s hashtagem #pecusrohlikem. Do soutěže se započítává každá fotka, více fotkami můžete zvýšit svou šanci na výhru. Každý zákazník může vyhrát pouze jednu z výher. Nejpozději do 20. 12. 2017 budou vybráni 3 výherci, kteří splňují podmínky soutěže. Hlavní výhrou je 3x 5000 Kč v kreditech na nákup na Rohlik.cz. Platnost kreditů je 90 dní od jejich připsání na účet zákazníka. Nákupy je výherci možné doručovat na jednu adresu v rámci aktuálních rozvozových zón Rohlik.cz. Ověřte si, zda k vám rozvážíme ».   Soutěže se nesmí účastnit zaměstnanci a spolupracovníci společnosti Rohlik.cz včetně jejich rodinných příslušníků. Pořadatelem soutěže je společnost Velká pecka s.r.o.