Sezónní ovoce a zelenina
divider

Připravte si saláty ze sezónní zeleniny od českých dodavatelů

 
divider

Ochutnejte a už nikdy nebudete chtít jiná

 

Vzpomínáte si, jak chutnala čerstvě utržená rajčata z babiččiny zahrádky? Krásně voňavá, sladká a červená, uzrálá na sluníčku a zalévaná jedině dešťovou vodou. Taková jsou rajčata od party farmářů Čerstvě utrženo, která nově najdete na Rohlíku. Jsou pěstována s láskou a péčí, šetrně k přírodě, necestují po Evropě v kamionech, ale dozrávají v Česku na keříku, odkud míří rovnou k vám na stůl. Díky tomu mají tu správnou vůni, barvu, a hlavně chuť. Nejlépe chutnají s čerstvou mozzarellou. Ochutnejte a už nikdy nebudete chtít jiná!

divider

Jahody

divider

Kunratické jahody

 
Kdo by neměl rád jahody? A zvláště ty kunratické, které jsou již dlouhá léta tak vyhlášené, že se pro ně sjíždějí lidé ze širokého okolí. Vy se ale pro ně nebudete muset sjíždět nikam. Právě utržené jahody vám dovezeme domů a můžete si je naservírovat třeba rovnou k snídani v pondělí, úterý, čtvrtek a neděli. Zatím neumíme zařídit, aby jim počasí přálo každý den a celé pole se začervenalo. Ale zato vám zařídíme, že Kunratické jahody dostanete jen v den sklizně – čerstvé, sladké a šťavnaté, jako z babiččiny zahrádky.

Jak probíhá sklizeň a cesta k vám domů

1. krok – sklizeň 
Kunratické jahody se sbírají v brzkých ranních hodinách ve 4:30, abyste si mohli pochutnat na právě utržených jahodách ve stejný den, jako jsou sklizeny. 

 

2. krok – závoz 
Rovnou po sklizni zamíří kunratické jahody ihned k nám do skladu, kde si je převezmeme, roztřídíme a přibalíme k vašemu nákupu tak, aby se jim nic nestalo a cestou se neotloukly. 

 

3. krok – expedice 
Ze skladu putují čerstvé jahody rovnou k vám. Mezi sklizní a doručením uběhne jen několik hodin. Jahody si tak zachovají nejen fantastickou vůni a chuť, ale také cenné vitamíny a minerály, které se při delším skladování ztrácí. 

 

divider
 
divider

Jahodové dezerty

divider
divider

Demi sekty a jahody jako perfektní kombinace

divider

Ovoce z českých sadů

divider

Vše pro zavařování jahod

divider

Nakládání okurek