Pomoc Českému Švýcarsku

Požár v Českém Švýcarsku je opravdu neštěstí a nejspíš nikdo nečekal, jak katastrofální bude mít následky. I nás v Rohlíku tato situace velmi zasáhla a hned jsme věděli, že musíme pomoci. Spojili jsme se proto okamžitě s Hasiči Ústeckého kraje a poslali na místo vodu a jídlo pro potřebné.

Co nás ale v takových težkých chvílích vždycky mile překvapí, je reakce vás, našich zákazníků. Hned po zveřejnění našich příspěvků na sociálních sítích jste nám psali, že chcete pomáhat společně s námi. Proto jsme již tradičně spojili síly s Donio a připravili charitativní vouchery, jejichž 100% výtěžek poputuje na pomoc zasaženým obcím, obyvatelům nebo lesům, zkrátka tam, kde bude nejvíce třeba.

Děkujeme za to, jací jste!

divider

JAK MŮŽETE POMOCI

Elektronické vouchery

Stačí si vybrat voucher v libovolné hodnotě a kliknout na "Koupit poukaz". Poté budete přesměrováni na platební bránu, zadáte údaje z karty a dobrá věc je hotová. Přispět tak můžete, i když k vám nevozíme nebo zrovna neplánujete nákup. Potvrzení vám pošleme na e-mail a Donio předá pomoc do správných rukou. 

divider

Obnovme miilované lesy s Miil

I věc jako běžný nákup může pomoci. Nám i našim mléčným výrobkům Miil na přírodě záleží. Proto jsme se rozhodli, že v rámci neutralizace uhlíkové stopy poputují peníze na obnovu lesů Českého Švýcarska. Stačí zakoupit jakýkoli produkt Miil a přispějete tak na výsadbu nových lesů.