Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

S ROHLÍKEM PRO KAŽDOU DOBROST

S ROHLÍKEM PRO KAŽDOU DOBROST

Hluboce soucítíme se všemi, které zasáhla právě probíhající válka na Ukrajině. Jsme si ale vědomi, že jen slova útěchy nestačí. Proto, jak jsme slíbili, podáváme i spolu s vámi ukrajinským občanům pomocnou ruku. Posíláme finanční i materiální pomoc, do které se úžasně zapojujete.

 

Od 1. března můžete také zakoupit charitativní balíčky, které ukrajinským občanům pomohou v této nelehké době a dají jim tak najevo, že je na světě pořád spousty lidí, kterým osudy jiných nejsou lhostejné. Hygienické potřeby i potraviny poputují do uprchlických útočišť, například do Kongresového centra. 

Spojme síly pro dobrou věc a podpořme ty, kteří to nejvíce potřebují. My pak darujeme 30 % navíc nad to, co nám pomůžete vybrat vy. Veškeré vybrané finance přes Rohlík jsou a budou využity ve 100% výši na pomoc obyvatelům Ukrajiny.

Potravinová sbírka pro Ukrajinu

Zapojte se s námi do Sbírky potravin pro ukrajinské občany. Spojme síly pro dobrou věc a podpořme ty, kteří to nejvíce potřebují. My pak darujeme 30 % navíc z toho, co nám vy pomůžete vybrat.

Elektronické vouchery Potravinové pomoci

Pokud zrovna neplánujete dělat nákup, ještě k vám nevozíme nebo prostě jen chcete šetřit přírodu, zvolte možnost elektronických voucherů. Potvrzení vám pošleme na e-mail a pomoc předáme do správných rukou.