Pomáháme dětem s Rohlíkem

Rohlík pomáhá nejen lidem v zahraničí zakoupením zvířat z našeho aprílového "vtípku", ale i doma. Pomoc totiž potřebují i všechny děti po celé České republice, kterým sudičky nenadělily snadný život.

 

Aby šlo vše jako po drátkách, dali jsme se dohromady se známou sbírkou Pomozte dětem –⁠⁠ ano, je to ta s Kuřetem se záchranným kruhem –⁠ a spolu s vámi budeme dětem pomáhat od 6. dubna do 30. dubna 2023.

Pomozte dětem je dlouhodobý charitativní sbírkový projekt, který společně organizují Nadace rozvoje občanské společnosti a Česká televize. Od roku 1998 proběhlo už 23 ročníků, ve kterých lidé pomohli více než 200 tisícům dětí do 18 let.
 

 

Jak do sbírky přispět?

Přispívat můžete pomocí našich elektronických poukazů. 

 

Elektronické poukazy zakoupíte jendodušše na našich webových stránkách, není potřeba vytvářet objednávku, stačí pouze pořídit voucher a vše je zařízeno!

 

A nemusíte se bát, 100 % z částky, kterou vybereme, posíláme rovnou organizátorovi sbírky!

 

 

Elektronické poukazy

Elektronické vouchery máme dostupné ihned a to hned v několika cenových variantách. Na našich stránkách jsou k dispozici vouchery v hodnotě od 100,- do 2000,- Kč , budeme velice rádi za pomoc v jakékoliv částce.

Pokud potřebujete potvrzení o daru, kontaktujte prosím přímo pořadatele sbírky na emailové adrese pomoztedetem@nros.cz

Zabavte se s Kuřetem