Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Sbírka potravin

Sbírka potravin

Zapojte se do Sbírky potravin na Rohlíku. Letos se již podruhé zapojujeme do akce, ve které můžete pomáhat lidem v nouzi i přes online obchod.

 

Od 20. listopadu do 3. prosince u nás můžete zakoupit charitativní balíčky a tak pomoci například maminkám samoživitelkám, opuštěným seniorům, dětem v dětských domovech, rodinám v krizi nebo postiženým.

 

 

Podzimní sbírka navazuje na Giving Tuesday, světový svátek dárcovství, podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. Kampaň se koná po celém světě ve stejný den, oslavuje se vždy v úterý následující po dni díkůvzdání a nákupním šílenství na Black Friday. Letos Giving Tuesday připadá na úterý 3. prosince 2019, kdy otevírá charitativní sezónu před Vánoci.

divider

JAK MŮŽETE POMOCI

Nejvíce pomůžete nákupem základních trvanlivých potravin, hygienických potřeb a čistících prostředků, kterých je v potravinových bankách stále nedostatek.
Na Rohlíku si proto můžete vybrat z šesti balíčků, kterými nejen uděláte radost, ale především zajistíte to nejpotřebnější pro důstojný život.

 

1. VYBERTE SI BALÍČEK

Základní potravinová pomoc v hodnotě 150 a 500 Kč

 


Co darujete: Balíček Základní potravinová pomoc obsahuje trvanlivé potraviny pro přípravu jednoduchých a sytých jídel. Tedy těstoviny, mouku, čočku, olej, kečup, polévky a masové konzervy. Balíček je univerzální pro všechny klienty odběratelských organizací.

 

 
 

Balíček pro miminko v hodnotě 300 a 700 KčCo darujete: Balíček Voňavé miminko obsahuje základní hygienické potřeby pro nejmenší děti. Spadají do něj plenky, vlhčené ubrousky, krém na opruzeniny, ovocné přesnídávky a Sunar. Vše následně poputuje do Klokánků, azylových domovů, charit a dobročinných organizací, které se starají o maminky samoživitelky, sociálně slabé rodiny a opuštěná miminka.

Čistá domácnost v hodnotě 300 KčCo darujete: Balíček Čistá domácnost obsahuje základní čisticí prostředky pro udržení hygieny v domácnostech, ústavech, dětských domovech nebo pečovacích zařízeních. Obsahuje prací prášek, prostředek na mytí nádobí, WC čistič, úklidové ubrousky a dezinfekci.
 
 

Základní hygiena v hodnotě 300 Kč

 


Co darujete: Balíček Základní hygiena obsahuje hygienické potřeby, jako vložky, mýdlo, šampón, zubní pasta, zubní kartáček a toaletní papír. Je určený jako univerzální pomoc všem klientům odběratelských organizací.

 

2. PŘIDEJTE SI BALÍČEK DO SVÉHO NÁKUPU

Přidejte balíček do svého nákupu a objednejte si jako obvykle. S nákupem vám dorazí děkovný certifikát, potvrzující předání daru potravinové bance.

 

3. VÁŠ BALÍČEK PŘEDÁME POTRAVINOVÉ BANCE

Váš dar předáme lokální potravinové bance, která ho věnuje neziskovým organizacím. Radost uděláte například matkám samoživitelkám, opuštěným seniorům, dětem v dětských domovech, rodinám v krizi nebo postiženým.
divider

CHCETE POMOCT, ALE NECHCE SE VÁM DĚLAT NÁKUP NA ROHLÍKU?

Chcete darovat pouze balíček a nic dalšího koupit nepotřebujete? Kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 730 740 nebo zašlete e-mail na adresu zakaznici@rohlik.cz. Zákaznická linka je tu pro vás každý den od 8:00 do 22:00. Naši operátoři s vámi objednávku vytvoří a zašlou vám e-mailem poděkování za věnování balíčku. V těchto případech je možná pouze platba kartou online.

divider

KOMU MŮŽETE POMOCI

 
divider

SBÍRKA POTRAVIN

Sbírka potravin je jednou z největších charitativních akcí, kterou potravinovým bankám pomáhá zorganizovat přes 4 500 dobrovolníků. Darované potraviny a drogistické zboží z celé republiky putují do dětských a azylových domovů, Klokánků, domovů pro seniory, nocleháren, charit a dobročinných organizací. Od 20. 11. do 3. 12. můžete darovat potraviny a drogerii i online, na Rohlik.cz.