Milí zákazníci, abychom mohli obsloužit co nejvíce z vás, počet položek nákupu je omezen na 35. Současně rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami (s výjimkou seniorů a ZTP). Při přebírání nákupu mějte prosím roušku a pokud to není nutné, nevracejte nám tašky ani vratné obaly. Všechny Vás prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Sbírka potravin

Zapojte se do Sbírky potravin na Rohlíku. Úž potřetí se zapojujeme do akce, ve které můžete pomáhat lidem v nouzi i přes online obchod.

 

Od 16. listopadu do 1. prosince u nás můžete zakoupit charitativní balíčky a tak pomoci například maminkám samoživitelkám, opuštěným seniorům, dětem v dětských domovech, rodinám v krizi nebo postiženým.

 

divider

JAK MŮŽETE POMOCI

Nejvíce pomůžete nákupem základních trvanlivých potravin, hygienických potřeb a čistících prostředků, kterých je v potravinových bankách stále nedostatek.
Na Rohlíku si proto můžete vybrat z šesti balíčků, kterými nejen uděláte radost, ale především zajistíte to nejpotřebnější pro důstojný život.

 

1. VYBERTE SI BALÍČEK

Základní potravinová pomoc v hodnotě 150 a 500 Kč

 


Co darujete: Balíček Základní potravinová pomoc obsahuje trvanlivé potraviny pro přípravu jednoduchých a sytých jídel. Tedy těstoviny, mouku, čočku, olej, kečup, polévky a masové konzervy. Balíček je univerzální pro všechny klienty odběratelských organizací.

 

 
 

Balíčky pro miminko v hodnotě 300 Kč

 


Co darujete: Balíček výživy pro miminko obsahuje základní výživu pro miminko. Darujete kaši, ovocné přesnídávky, křupky, příkrmy. Balíček je určen zejména pro miminka bez rodičů, matky samoživitelky a rodiny s dětmi. Balíček plen a kosmetiky pro miminko obsahuje základní dětské hygienické potřeby. Darujete vlhčené ubrousky, plenky a mycí mléko. Je určen zejména pro miminka bez rodičů, matky samoživitelky a rodiny s dětmi.Vše následně poputuje do Klokánků, azylových domovů, charit a dobročinných organizací, které se starají o maminky samoživitelky, sociálně slabé rodiny a opuštěná miminka.

 

Čistá domácnost v hodnotě 300 Kč

 


Co darujete: Balíček čistá domácnost obsahuje základní čistící a úklidové prostředky. Darujete prací prášek, prostředek na mytí nádobí, WC čistič, úklidové ubrousky a dezinfekci. Tento balíček je určen zejména pro matky samoživitelky a rodiny s dětmi, opuštěné seniory a lidi bez domova.

 

 
 

Základní hygiena v hodnotě 300 Kč

 


Co darujete: Balíček základní hygiena obsahuje základní hygienické a toaletní potřeby. Darujete dámské vložky, mýdla, šampon, zubní pastu a kartáček a toaletní papíry. Tento balíček je určen zejména pro matky samoživitelky a rodiny v krizi, psychicky a tělesně postižené, opuštěné seniory a lidi bez domova.

 

2. PŘIDEJTE SI BALÍČEK DO SVÉHO NÁKUPU

Přidejte balíček do svého nákupu a objednejte si jako obvykle. S nákupem vám dorazí děkovný certifikát, potvrzující předání daru potravinové bance.

 

3. VÁŠ BALÍČEK PŘEDÁME POTRAVINOVÉ BANCE

Váš dar předáme lokální potravinové bance, která ho věnuje neziskovým organizacím. Radost uděláte například matkám samoživitelkám, opuštěným seniorům, dětem v dětských domovech, rodinám v krizi nebo postiženým.
divider

CHCETE POMOCT, ALE NECHCE SE VÁM DĚLAT NÁKUP NA ROHLÍKU?

Chcete darovat pouze balíček a nic dalšího koupit nepotřebujete? Kontaktujte naši zákaznickou linku na telefonním čísle 800 730 740 nebo zašlete e-mail na adresu zakaznici@rohlik.cz. Zákaznická linka je tu pro vás každý den od 8:00 do 22:00. Naši operátoři s vámi objednávku vytvoří a zašlou vám e-mailem poděkování za věnování balíčku. V těchto případech je možná pouze platba kartou online.

divider

KOMU MŮŽETE POMOCI

 
divider

SBÍRKA POTRAVIN

Sbírka potravin je jednou z největších charitativních akcí, kterou potravinovým bankám pomáhá zorganizovat přes 4 500 dobrovolníků. Darované potraviny a drogistické zboží z celé republiky putují do dětských a azylových domovů, Klokánků, domovů pro seniory, nocleháren, charit a dobročinných organizací. Od 16. 11. do 1. 12. můžete darovat potraviny a drogerii i online, na Rohlik.cz.