• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem kurýrů, a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje, a to v následujících oblastech: Benešovsko, Plzeňsko a Příbramsko. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout, a usilovně pracujeme na nápravě.

Potravinové filtry na Rohlíku

Potravinové filtry na Rohlíku

Na vašem zdraví nám záleží! Proto jsme dali hlavy a ruce dohromady a výsledkem je několik NOVINEK na webu. Alergici mohou nově vyhledávat podle jakéhokoliv alergenu a příslušný filtr si uložit i pro další nákupy. A kromě toho teď můžete pohodlně filtrovat i produkty bez fruktózového sirupu či bez částečně ztužených tuků a vylepšili jsme i vyhledávání produktů bez palmového oleje. Podívejte se jak na to.

 

1. FILTRUJTE SLOŽENÍ

Pro filtrování produktů bez palmového oleje, bez částečně ztužených tuků a bez fruktózového sirupu stačí návštěva libovolné kategorie a volba možnosti Další filtry a řazení v liště s filtry. Zde pak stačí rozkliknout možnost Složení a vybrat si, co by vaše potraviny určitě neměly obsahovat.

 

 

2. FILTRUJTE ALERGENY

Pro přesnější filtrování podle alergenů stačí návštěva libovolné kategorie a volba možnosti Další filtry a řazení v liště s filtry. Zde pak jen stačí rozkliknout možnost Bez alergenů a vybrat, s čím si vaše tělo úplně nerozumí. Tento filtr je současně tzv. zamykací. Ikonou zámečku si ho můžete uložit, takže každý váš další nákup bude automaticky filtrován právě podle vašich preferencí a dietetických potřeb.