Nákup na prázdniny za 5 minut
Školní rok je za námi, prázdniny jsou tu a volají dětská jména. Vybavte se proto na první letní výlety a tábory. Nakupte zásoby, poctivé české řízky nebo opalovací krémy a nezapomeňte na něco dobrého k vodě! Vše najdete na jednom místě, nakoupíte za pět minut a do dvou hodin máte nákup u dveří. Tak si užijte léto!
divider

Pravé italské gelato

 

Zmrzliny, které chutnají na jedničku

 

Recept na zmrzlinový pohár od Kateřiny Jašek

Udělejte za školním rokem sladkou tečku. Ve spolupráci s blogerkou milluji vám přinášíme recept na jahodový zmrzlinový pohár, který potěší každého malého mlsala.

 

divider

Kdo si hraje, nezlobí

 
divider

Hurá na prázdniny

 
Jen co se uzavřou školní brány, začíná čas volna! Ať už chystáte děti na tábor, plánujete první letní výlety nebo se dostáváte do chalupářské nálady, na Rohlíku vám jistíme záda. Sbalte si na cesty kvalitní trvanlivé potraviny, usmažte poctivý farmářský řízek a nezapomeňte na zdraví. Šetřete čas a pořiďte si vše na jednom místě!

Pořádný řízek od farmářů na poctivém chlebu

Řízek s chlebem je stálicí českých výletů. I takhle tradiční turistický oběd ale můžete posunout na vyšší úroveň. Stačí se vybavit kvalitním masem od lokálních farmářů a chlebem, který nám několikrát denně pečou ty nejlepší místní pekárny
 

Na cestách něco vydrží

 

 

 
divider

Pitný režim na párty i táboře

 
 
divider

Energie na pár kousnutí

divider

Co krok, to křup

 

Předcházejte letním nástrahám

divider

Nenechte se sežehnout

 
divider

Na řádné vodní řádění

divider

Pečujte o sebe i na dovolené

 
 
 
 
divider

Komáři si na vás nepřijdou