• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
Úklid světí prostředky
Za chvíli jsou tu Vánoce! Což kromě dárků znamená i pravidelný předvánoční úklid. Na Rohlíku vám už tradičně jistíme záda, takže pro vás máme kompletní arzenál čistidel, kterým zatnete tipec i té nejpřischlejší špíně.

VYTŘOU ŠPÍNĚ ZRAK

Německá rodinná firma, specializující se na úklidové pomůcky. Hlavně ty, kterými se vytírá. Mopy, houbičky, utěrky a další kvalitní vychytávky, se kterými už úklid nikdy nebude stejný.

 

DROGERIE, KTERÁ BERE NÁPADY Z PŘÍRODY

Feel Eco a Attitude – dvě značky, které berou šetrnost k životnímu prostředí vážně. Nepoužívají nežádoucí konzervanty, jsou snadno biologicky rozložitelné a své produkty netestují na zvířatech.

 

NATŘOU TO FLEKŮM NA KAŽDÉM POVRCHU

Česká značka, která zpříjemňuje milovníkům čistoty život už 20 let. Utěrky, kapesníky, ubrousky, prostě kvalita, která si s vámi nevytře. A také houbičky, drátěnky a další potřeby na mytí nádobí od značky Niteola.

 

VŮNĚ, CO MÁ KOULE

Hodí se do každé mísy i koupelny a vytváří čisticí pěnu, která osvěžuje toaletu po každém spláchnutí. A navíc zabraňují vzniku nečistot a tvorbě vodního kamene.

 

SKOČÍ NA ÚKLID EKOLOGICKY

Specialisté na ekologický úklid, kteří vám při úklidu pomohou vychytat všechny mouchy. Kromě samotných prostředků dbají u značky Frosch na šetrnost i při samotné výrobě a minimalizují objem obalů i odpadu.

 

UNIVERZÁLNÍ VOJÁCI PRO BOJ SE ŠPÍNOU

S čištěním se nemažou a veškeré nečistoty berou útokem. Univerzální prostředky od značky Ajax krásně voní, čistí do hloubky a povrchy zanechávají zářivě čisté.

A ke dvěma zakoupeným kusům navíc dostanete WC čistič zdarma!

 

V ČISTOTĚ NEMAJÍ OKNO

Osvědčená klasika, díky které zjistíte, že okna mohou být i průhledná. Čističe od značky Clin jim krom toho dodají i dlouhotrvající lesk a svěží vůni.

Bez šmouh a bez kompromisů.

 

ZAPERLÍ V KAŽDÉ VÁRCE

Prací prášky, aviváže a vonné perličky do praní, co si poradí i s těmi nejodolnějšími skvrnami. Takhle to vypadá, když se spojí značky Ariel a Lenor. Výsledkem je krásně měkké, voňavé prádlo bez stop po praní na čistém oblečení.

 

PEROU ZE VŠECH (PER)SIL

Prací gely, které dají skvrnám vale. A to i těm opravdu odolným. Persil myslí na barevné i bílé prádlo a neopomíjí ani citlivou pokožku. Zkrátka německá technologie, která přepere všechny nečistoty a zanechá prádlo čisté a voňavé.

 

NASAĎTE FLEKŮM PAROHY

Značka, která zažila ještě monarchii a od svého novodobého vzkříšení uhání vpřed jeleními skoky. Kromě ikonické kostky mýdla má v nabídce i nejrůznější prací gely a prášky, takže o čistotu bude postaráno. Za to dáme paroh do ohně.

 

A ŠPÍNA DOJEDE DO FINISHE

Špinavé nádobí je mor! Tak mu dejte stopku a vybavte svou myčku tabletami od značky Finish. Působí totiž až deseti jedinečnými účinky a kuličkou Powerball, která u skla zachovává původní lesk.