Úklid světí prostředky

Nestresujte s předvánočním úklidem. Aby vám to šlo pěkně od ruky, máme pro vás pořádné pomocníky, kteří se nebojí ani špinavé práce. Tak vykasejte rukávy a pojďte na to!

divider

Chraňte domov i blízké

Dezinfekční prostředky, které s viry a bakteriemi rozhodně nejednají v rukavičkách. A to do té míry, že jich zlikvidují až 99,9 %. Na špinavou práci je zkrátka dobré využít profesionály.
 

 
divider

Skočí na úklid ekologicky

 

Specialisté na ekologický úklid, kteří vám při úklidu pomohou vychytat všechny mouchy. Značka Frosch dbá na šetrnost i při samotné výrobě a minimalizuje objem obalů i odpadu.
 

divider

Těžká váha v boji s bakteriemi

Značka Savo má mezi bakteriemi a alergeny pověst Terminátora. Kde se objeví, tam nezůstane na kameni kámen. A navíc si rozumí i s prostory pro děti. Prostě legenda hodná svého jména.
 

 
divider

Poperou se se skvrnami

S nečistotami se nepářou a vaše prádlo provoní jako na slovo vzatí profíci. Tak jim dejte šanci, obzvlášť, když se blíží velké předvánoční praní.
 

 
divider

Utírat jde ekologicky

Fandíte ekologii? V tom případě se seznamte s eko hadříky, které jsou vyrobené z recyklovaných materiálů. Čisto tak budete mít doma, ale i v přírodě.

 
divider

Zatnou špíně tipec

Parta spolehlivých bojovníků s fleky, nečistotami a bakteriemi už se chystá i na váš příbytek. Tak jim dejte volnou ruku a obdivujte tu čistotu!