Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Vyzkoušejte krmivo PreVital

Víme, že kočička je pro vás více než jen domácí mazlíček – je to vaše přítelkyně, důvěrnice a člen rodiny. Proto jsme vytvořili krmivo PreVital tak, aby měla vaše kočka 100% kompletní a vyváženou stravu po celý svůj život. Ať už máte doma roztomilá koťata nebo zkušenou starší kočku, naše krmiva PreVital poskytují vše, co potřebují pro šťastný a vyvážený každodenní kočičí život.


Díky vitaminu D3, který podporuje silné zuby i kosti, vaše kočka sebejistě skáče a hraje si s vámi. Vitamin E posiluje její imunitní systém. Užijete si tak více společných chvil plných energie a zdraví. Vitamin A udržuje ostrý zrak. PreVital kapsičky obsahují inulin a granule řepné řízky pro dobré  trávení. Kočka se cítí dobře a vy máte čas na mazlení a péči. Biotin v kapsičkách a omega mastné kyseliny v granulích i zinek přispívají ke zdravé kůži a k lesklé srsti. Vaše kočka vypadá nádherně a sebejistě.


Vyzkoušejte PreVital.


Stačí kousek a je z toho láska na celý život.

PreVital kapsičky

Kapsičky pro kočky PreVital Fillet Selection v lahodné omáčce a želé jsou stvořeny nejen pro krmení, ale i pro rozmazlování. Mají mimořádně vysoký obsah masa, aby si je vaše kočička náležitě vychutnala.


Ale nejde jen o skvělou chuť! Kapsičky PreVital Fillet Selection jsou navrženy tak, aby poskytly vaší kočce kompletní a vyváženou
stravu. Obsahují všechny potřebné vitamíny a minerály, které přispívají k jejímu zdraví, vitalitě a spokojenosti.

PreVital granule

Granulemi PreVital vaše kočka rozhodně nepohrdne. Jejich skvělá chuť zajistí, že si na nich bude pochutnávat s nadšením. Kočička si užije každé sousto a vy budete mít radost z toho, jak jí chutná.


Ale nejde jen o chuť! Naše granule jsou bohaté na omega-6 mastné kyseliny a zinek, které podporují zdravou kůži a lesklou srst. Vaše kočka bude vypadat úžasně a cítit se skvěle. Hlazení její hebké srsti bude ještě příjemnější.


A co zdraví? Granule PreVital jsou bohaté na vitamín E a přidaný vitamín C, které podporují zdravý imunitní systém a přirozenou obranyschopnost. Vaše kočka bude mít více energie pro společná dobrodružství.