10 důvodů, proč nakupovat maso na Rohlíku

10 důvodů, proč nakupovat maso na Rohlíku

Na Rohlíku máme kvalitní maso za dobrou cenu jako od vašeho řezníka.

Každý den čerstvé a chutné. Včetně čerstvých ryb, hovězích i drůbežích specialit.

Na výběr BIO i farmářské. Vyberte si z naší fresh nabídky.

divider

Proč nakupovat maso na Rohlíku

 

Vysoká kvalita a příjemná cena

divider

Široký výběr hovězího za super ceny

divider

Skvělé vepřové ještě výhodněji

divider

Kuřecí na gril, pečení i vaření

divider

Nejširší výběr BIO i farmářského masa

Proč kupovat maso v BIO kvalitě?

 
Dobytek z certifikovaných BIO chovů je chován tak jako kdysi. Má dostatek pohybu, pase se volně na pastvinách a žere trávu. Díky pohybu a správné stravě má maso lepší strukturu, barvu, vůni i chuť.   Takové maso je zdravější, obsahuje řadu prospěšných látek, vitamínů a živočišných bílkovin. Maso je navíc vyvěšované za sucha a zraje, aby zkřehlo a zbavilo se nadbytečné vody.   Díky tomu má sytější červenou barvu, výraznější chuť, je křehčí, a proto se skvěle hodí třeba na přípravu šťavnatých a měkkých steaků. Pochutnáte si na něm.
 
divider

Grilovací sezóna

Máte chuť na stařený hovězí steak, šťavnatý burger nebo prorostlý kus krkovičky?   Výběr masa necháme na vás. Pochutnejte si i na čerstvých rybách a mořských plodech, zelenině i vegetariánských variantách na gril.   A k tomu všemu vás zásobíme pečivem, slanými chuťovkami, nápoji i veškerými potřebami na grilování. Vše na jednom místě. Pro nic už nemusíte, stačí objednat na Rohlíku.
 
divider

Praktické grilovací sety

Pokud chystáte grilovačku pro rodinu nebo přátele, vyzkoušejte praktické grilovací sety. Vše v jednom. Burgery, klobásky nebo marinovaná krkovička v balení od 1,5 kg masa.
divider

Čerstvé ryby a mořské plody

 
Na Rohlíku najdete opravdu široký výběr ryb a mořských plodů, které pro vás vozíme denně čerstvé.   Filety ryb máme navíc balené ve speciální SKIN folii. Díky vakuovému balení již můžete zapomenout na dosavadní “dnes objednáte, zítra musíte sníst”. Většinu ryb balíme tak, aby vydržely déle čerstvé i několik dní a neztrácely nic na své chuti ani struktuře.   Ryby jsou zdravé a lehké na přípravu. Stačí jen špetka, soli, pepře nebo bylinek. Hodí se na pečení, grilování, rychlé smažení nebo dušení. Vyzkoušejte naše recepty »  
 
divider

Last Minute nabídka

 
Nakupujte výhodně a ušetřete na nákupu nejen masa.   V naší sekci Last Minute najdete zboží s blížícím se datem spotřeby a se slevou až 50 %.   Vše se 100% garancí kvality. Nakupte si tak třeba maso na dnešní večeři nebo klidně zásoby do mrazničky, které zužitkujete později.