Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Nakupte Kofila tyčinku a další dvě tyčinky od značky Orion nebo Nestlé a jste automaticky ve slosování o kávovar De'Longhi Gran Lattissima White

PRAVIDLA SOUTĚŽE „VYHRAJTE KÁVOVAR“

Tato pravidla („pravidla“) obsahují úplnou úpravu podmínek spotřebitelské soutěže s názvem „VYHRAJTE KÁVOVAR“ („soutěž“). Tato pravidla jsou k dispozici nepřetržitě po celou dobu trvání soutěže na internetové adrese www.rohlik.cz/tema/prodejni-soutez a tvoří jediný závazný dokument ve vztahu ke spotřebitelům upravující pravidla soutěže. Tato pravidla mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu uveřejněných stejně jako tento dokument. Výňatky z těchto pravidel nebo zkrácená verze těchto pravidel uvedená v reklamních a propagačních materiálech mají pouze informativní povahu a nejsou právně závaznými pravidly této soutěže.

POŘADATEL SOUTĚŽE

Pořadatelem soutěže je společnost VELKÁ PECKA s.r.o., se sídlem Sokolovská 100/94, Karlín, 186 00 Praha 8, IČO: 030 24 130, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn. C 226550 („pořadatel“), provozovatel e-shopu Rohlik.cz.

ORGANIZÁTOR SOUTĚŽE

Organizátorem soutěže je společnost Nestlé Česko s.r.o., Mezi Vodami 2035/31, 143 20 Prague 4, Czech Republic, IČ: 45799504, DIČ: CZ45799504, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městkém soudem v Praze, C 10481/MSPH.

 

MÍSTO A DOBA KONÁNÍ SOUTĚŽE