Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Růžová drogerka na Rohlíku

Svátečně ušpiněné nádobí se samo neumyje. Naštěstí jsou tu kapsle do myčky Finish, které zatočí i s těmi nejpřischlejšími skvrnami. A navíc dodají sklu báječný lesk.

Nemusíte pálit jednoho františka za druhým, abyste si domácnost provoněli Vánoci. Tahle sváteční vůně od Air Wick totiž navodí tu pravou atmosféru i bez několikahodinového pečení.

I prádlo se musí připravit na zimu. Tak mu dopřejte pořádnou kůru s pracími gely Woolite. Ty totiž dodají vláknům všechnu sílu, kterou budou na chladné počasí potřebovat.

Zabalte děti do měkkého a voňavého, protože Lovela vám jistí záda. Dětské oblečky provoní a zbaví je i těch nejodolnějších skvrn.

Dejte nečistotám a bakteriím pořádnou ránu a vybavte se Cilitem Bang. Jeho vysoce účinná pěna odstarňuje vodní kámen, mýdlový povlak i všechny skvrny, o který jste ani nevěděli, že se můžou v koupelně vyskytnout.

Kde je dobré jídlo, tam je riziko skvrn. Abyste se mohli nerušeně oddávat svátečnímu hodování, mějte po ruce Vanish. Co se týče mastných skvrn, jde o přeborníka na slovo vzatého.

O pračku se musí pečovat a Calgon je na to tím pravým pomocníkem. Tak dopřejte svátek i bubnu své pračky a pořádně ji pročistěte. Nechcete si přece ještě psát o novou!