• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
Růžová drogerka na Rohlíku
 

Svátečně ušpiněné nádobí se samo neumyje. Naštěstí jsou tu kapsle do myčky Finish, které zatočí i s těmi nejpřischlejšími skvrnami. A navíc dodají sklu báječný lesk.

Nemusíte pálit jednoho františka za druhým, abyste si domácnost provoněli Vánoci. Tahle sváteční vůně od Air Wick totiž navodí tu pravou atmosféru i bez několikahodinového pečení.

 
 

I prádlo se musí připravit na zimu. Tak mu dopřejte pořádnou kůru s pracími gely Woolite. Ty totiž dodají vláknům všechnu sílu, kterou budou na chladné počasí potřebovat.

Zabalte děti do měkkého a voňavého, protože Lovela vám jistí záda. Dětské oblečky provoní a zbaví je i těch nejodolnějších skvrn.

 
 

Dejte nečistotám a bakteriím pořádnou ránu a vybavte se Cilitem Bang. Jeho vysoce účinná pěna odstarňuje vodní kámen, mýdlový povlak i všechny skvrny, o který jste ani nevěděli, že se můžou v koupelně vyskytnout.

Kde je dobré jídlo, tam je riziko skvrn. Abyste se mohli nerušeně oddávat svátečnímu hodování, mějte po ruce Vanish. Co se týče mastných skvrn, jde o přeborníka na slovo vzatého.

 
 

O pračku se musí pečovat a Calgon je na to tím pravým pomocníkem. Tak dopřejte svátek i bubnu své pračky a pořádně ji pročistěte. Nechcete si přece ještě psát o novou!