• Zítra, v Den české státnosti, fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 
Retro výprodej

Pivo za 2,50 Kč, křupky za necelé dvě kačky a ke svačině gothaj s cibulí, to byly ceny :-). Vraťte se do doby modrých tepláků a cviček a oslavte s námi výročí sametové revoluce ve velkém stylu. Na Rohlíku jsme tento týden vybrali čtyři retro výrobky a nasadili u nich ceny jako za “totáče”.

divider

Retro nákup za retro ceny

 

Mýdlo s Jelenem

 

Kdo nezná Jelena, neví, co to znamená univerzální čistící prostředek. S Jelenem můžete prát, vytírat podlahy nebo umývat nádobí. Jelen se hodí na všechno.

 

Buďte správná hospodyňka s Jelenem za 6,90,-

Nezbytnost na každé retro párty

divider
 
 

Delta Křupky arašídové

 

Arašídové křupky pamatuje každý, kdo zažil domácí párty v osmdesátkách. Vychutnejte si lahodnou chuť arašídů třeba na Václaváku s klíčema.

Začněte legendární párty s křupkama za 1,90,-

Staropramen Pivo výčepní světlé

 

Poctivé pivo s charakteristickou chutí, jemným chmelovým aroma a přirozenou hořkostí. Už léta patří mezi nejoblíbenější. 

Připije si pivem s retro slevou za 2,50

Gothaj salám - nejdůležitější produkt v retro ledničce

"Lahodný" Gothaj

 

Kdo z nás si nepamatuje čerstvý chleba namazaný máslem a obložený salámem Gothaj? Nejlepší svačinka do vlaku nebo na výlety. Připomeňte si starou dobrou svačinku jako od babičky. 

 

Vraťte se do minulosti s Gothajem za 3,50

 

Další produkty v retro stylu

divider

Akce platí do vyprodání zásob.