Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Knihobot

„A nějaké knížky pro mě máte?" Zní to jako vtípek, ale tuhle větu nejspíš už zanedlouho uslyšíte od kurýrů Rohlíku. Není totiž žádným tajemstvím, že v Rohlíku ctíme klíčové hodnoty jako je inovace, ekologie, podpora místních podnikatelů i pomoc lidem v nouzi.


A právě naše nová spolupráce s online antikvariátem Knihobot je win-win pro všechny. My vám nabídneme novou službu, Knihobot získá novou infrastrukturu i v regionech, vy pohodlněji prodáte své nadbytečné knížky, příroda uvítá méně naježděných kilometrů za jejich svoz a ještě spolu podpoříme matky samoživitelky, děti bez domova nebo seniory v nouzi.


Stačí jen naplnit jakoukoliv tašku svými přečtenými knížkami, ideálně můžete využít rohlíkovskou tašku na které je štítek s čárovým kódem, a vždy přímo na tašku napište vaše telefonní číslo a emailovou adresu. Tašku prosím pečlivě zabalte, zajistěte, aby nedošlo k vysypání knih a předejte kurýrovi. Knihobot tyto údaje použije pro přiřazení knížek na váš zákaznický účet. Knihobot se o případnou registraci i prodej postará za vás. Tak jestli máte přečteno, není na co čekat!

ČASTÉ DOTAZY

Jaké knížky můžeme poslat?

Můžete poslat jakékoliv knihy v dobrém stavu. Můžou být i cizojazyčné. Můžete poslat také komiksy a učebnice (aktuální, nepopsané). Neposílejte časopisy, středoškolské učebnice a velmi zničené knihy.

 

Kolik knížek můžu poslat?

Maximálně 10 kusů při jednom nákupu na Rohlíku. Při dalším nákupu můžete knihy poslat znovu.

 

Jak mám knížky připravit?

Stačí, když knihy vložíte do tašky (ideálně Rohlík papírové tašky). Je důležité do tašky vložit lísteček s vaším jménem, telefonem a e-mailem nebo je napsat přímo na tašku. Tyto údaje použije Knihobot pro přiřazení knížek na váš zákaznický účet. Pokud u Knihobotu zatím účet nemáte, bude vám dle poskytnutých údajů založen.

 

Co se stane s knihami dál?

Nejpozději do 10 dnů obdržíte od Knihobotu e-mail s informací o tom, že knihy převzali a zpracovávají. Až se knihy prodají, budou vám peníze vyplaceny na váš zákaznický knihobotí účet.

 

Kolik za knihy dostanu?

Za každou prodanou knížku dostanete 60 % z prodejní ceny minus 29 Kč, které si Knihobot ponechá.

 

Co se stane, pokud se knihy neprodají?

Pokud se knihy neprodají za počáteční cenu, Knihobot cenu postupně sníží. Pokud se neprodají ani za minimální cenu, věnuje je za odvoz či na dobročinné účely. 

 

Kam se můžu obracet, pokud budu mít otázky ohledně knížek?

Obracejte se prosím přímo na Knihobot.cz. Na jejich webu je kontakt na zákaznickou podporu (771 115 910, info@knihobot.cz).