Knihobot

„A nějaké knížky pro mě máte?" Zní to jako vtípek, ale tuhle větu nejspíš už zanedlouho uslyšíte od kurýrů Rohlíku. Není totiž žádným tajemstvím, že v Rohlíku ctíme klíčové hodnoty jako je inovace, ekologie, podpora místních podnikatelů i pomoc lidem v nouzi.


A právě naše nová spolupráce s online antikvariátem Knihobot je win-win pro všechny. My vám nabídneme novou službu, Knihobot získá novou infrastrukturu i v regionech, vy pohodlněji prodáte své nadbytečné knížky, příroda uvítá méně naježděných kilometrů za jejich svoz a ještě spolu podpoříme matky samoživitelky, děti bez domova nebo seniory v nouzi.


Stačí jen naplnit jakoukoliv tašku svými starými knížkami, přiložit lístek se svým jménem, telefonním číslem a e-mailem a předat kurýrovi. Knihobot tyto údaje použije pro přiřazení knížek na váš zákaznický účet. Knihobot se o registraci i prodej postará za vás. Tak jestli máte přečteno, není na co čekat!
 

ČASTÉ DOTAZY

Jaké knížky můžeme poslat?

Můžete poslat jakékoliv knihy v dobrém stavu. Můžou být i cizojazyčné. Můžete poslat také komiksy a učebnice (aktuální, nepopsané). Neposílejte časopisy a knihy velmi zničené.

 

Kolik knížek můžu poslat?

Maximálně 10 kusů při jednom nákupu na Rohlíku. Při dalším nákupu můžete knihy poslat znovu.

 

Jak mám knížky připravit?

Stačí, když knihy vložíte do tašky (například Rohlík papírové tašky). Je důležité přiložit lístek s vaším jménem, telefonním číslem a e-mailovou adresou. Tyto údaje použije Knihobot pro přiřazení knížek na váš zákaznický účet. Pokud u Knihobotu zatím účet nemáte, bude vám dle poskytnutých údajů založen.

 

Co se stane s knihami dál?

Nejpozději do 10 dnů obdržíte od Knihobotu e-mail s informací o tom, že knihy převzali a zpracovávají. Až se knihy prodají, budou vám peníze vyplaceny na váš zákaznický knihobotí účet.

 

Kolik za knihy dostanu?

Za každou prodanou knížku dostanete 60 % z prodejní ceny minus 29 Kč, které si Knihobot ponechá.

 

Co se stane, pokud se knihy neprodají?

Pokud se knihy neprodají za počáteční cenu, Knihobot cenu postupně sníží. Pokud se neprodají ani za minimální cenu, věnuje je za odvoz či na dobročinné účely. 

 

Kam se můžu obracet, pokud budu mít otázky ohledně knížek?

Obracejte se prosím přímo na Knihobot.cz. Na jejich webu je kontakt na zákaznickou podporu (771 115 910, info@knihobot.cz).