STAŇTE SE TVÁŘÍ ROHLIK CHEF

STAŇTE SE TVÁŘÍ ROHLIK CHEF

Červen bude patřit burgerům! Ve spolupráci s bistrem Dish totiž zahajujeme soutěž o nejlepší burger z vaší kuchyně! Do 30. 6. můžete sdílet na sociálních sítích foto svého majstrštyku, ze kterých vybereme tři finalisty. Odborná porota pak vybere vítěze, který se stane tváří Rohlík Chef, bude na Rohlíku týden veden jako Recept týdne a bude propagován prostřednictvím našich komunikačních kanálů. Vítěz od nás navíc dostane 1000 Kč na své další nákupy, Tak chystejte rošty!

divider

Bistro Dish

 
Tentokrát jsme spojili síly s vyhlášeným pražským bistrem Dish. Dish je moderní pražské bistro, kde připravují vyhlášené burgery. Ty vyrábí z poctivých surovin, ať už jde o domácí housky, omáčky nebo hranolky. Tuhle kvalitu ocenil i průvodce Big Seven Travel, který je dva roky po sobě zařadil mezi 20 nejlepších evropských burgráren.

Jak se stanu tváří Rohlík Chef?

 

MASO JE ZÁKLAD

Proto jsme si pro vás přichystali tohle parádní mleté maso od českého farmáře. A navíc za skvělou cenu. 
Tak obracečky do ručky a jde se soutěžit!

Jak soutěž proběhne?

Naprosto jednoduše! Fotky svých burgerů s hashtagem #burgervrohliku můžete na svém facebooku nebo instagramu sdílet do 30. 6. 2020. Ze všech burgerů vybereme následující týden tři finalisty, kteří se utkají ve finále. Všechny tři burgery zhodnotí odborná porota a vybere ten vítězný. Vítězný burger a jeho tvůrce se na týden stanou tváří Rohlík Chef, burger bude po tuto dobu na Rohlik.cz jako Recept týdne a bude propagován na našich sociálních sítích.

 

Inspirujte se našimi recepty

Připravit šťavnatý burger je pořádná dřina. Své o tom ví jistě nejeden domácí kuchař. My jsme se ale spojili s těmi nejlepšími z nejlepších a společně s šéfkuchařem Jiřím Janouchem, z pražského bistra Dish, jsme si pro vás přichystali recept na jeden z jejich nejoblíbenějších burgerů. Ochutnejte skvělý Savory burger.