• Vážení zákazníci, v posledních dnech trochu nestíháme váš zájem. Bohužel občas máme doručovací okna až za více než pět hodin, nebo dokonce až druhý den. To rozhodně není a nebude náš standard. Na nápravě usilovně pracujeme a brzy situaci zvládneme. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout!
Malý, ale stejně šikovný

Milý návštěvníku, právě jste se dostal na stránku ukazující již nefunkční službu Rohlíku, která vznikla na jaře 2020 s cílem pomoci co nejvíce lidem, když nám nestačily skladové a závozové kapacity.
Obuli jsme se ale do toho, rozrostli se a nyní tak máme možnost dodat celý náš sortiment, až 16 000 položek, do všech lokalit, kam zavážíme. 


Abychom vás nenechali na holičkách a pomohli co největšímu počtu z vás zůstat v bezpečí, dostal velký Rohlík nového, menšího bráchu – Rohlik Mini! Najdete v něm 1 000 nejoblíbenějších produktů z velkého Rohlíku a jde o ideální místo pro nákupy základních potravin. A také pro případy, že už velký Rohlík nebude mít volná závozová okna. A i když nejde o žádného obra, je stejně šikovný jako jeho velký brácha. Nákupy totiž dokáže rozvézt tisícovkám dalších lidí, a navíc bez limitu na minimální výši objednávky! Objednávky dovezeme k vám domu do 2 hodin od objednání. 

Tak vítej na světě, juniore!

divider

Proč si objednat na Rohlik Mini?

 
divider

Jak to funguje?

 
 

Pokud Rohlík Mini rozváží i na vaší adresu, překliknete se na něj v záhlaví velkého Rohlíku.