Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Rohlík S vůní tradice

Český Rohlík, čeští farmáři, Česká televize.

Tahle kombinace dává smysl. Rohlík má totiž lokálnost a české suroviny od začátku vetkané ve své DNA, a proto jsme se rozhodli stát partnery pořadu S vůní tradice, který můžete od dnešního dne vídat na svých televizních obrazovkách. Vždycky jsme si zakládali na spolupráci s lokálními dodavateli a farmáři a právě díky České televizi vás teď s některými z nich seznámíme lépe. A nejen s nimi, ale i s jejich uměním, dobrotami a samozřejmě i recepty.

V následujících šesti týdnech se můžete těšit na české farmáře, podzimní suroviny a báječnou zábavu. Celou touhle krásou vás provede Veronika “Koko” Šmehlíková, kterou už z Rohlíku dobře znáte a určitě i víte, že její recepty jsou špica!

Kdy zapnout telku?

Každý pátek v 18:25 na ČT1. A když zrovna jedete na chalupu? Repríza je vždy následující čtvrtek dopoledne. Tak chystejte ovladače i chuťové buňky, tahle vůně vás totiž zajisté nažene do kuchyně.