Vlastní značka Rohlik.cz

Každý, kdo mě zná, ví, že na sebe kladu vysoké nároky a stejné očekávám od ostatních. Rohlík jsme před lety zakládali pro to, aby lidi nemuseli dělat kompromisy při výběru dobrého jídla.

Při výběru produktů naší vlastní značky jsme proto spojili síly s respektovanými dodavateli, kteří mají stejnou vizi, abychom společně ukázali, že polovičatých řešení už bylo v Česku dost.

Kvalitní jídlo, bez klecí, bez lží, bez kompromisu a v obalech, které jsou šetrnější k životnímu prostředí. Za takovou kvalitu totiž klidně dáme i hlavu na špalek!

Tomáš Čupr 
Zakladatel Rohlik.cz

 

 

U výrobků vlastní značky Rohlik.cz BEZ KOMPROMISU se držíme hlavních hodnot naší značky a podle těchto přísných kritérií pro vás výrobky vybíráme. Nemusíte se tedy pří výběru dlouho rozmýšlet, s výrobky značky Rohlik.cz BEZ KOMPROMISU nemůžete šlápnout vedle.

divider

MLÉČNÉ A VEJCE

 

Mlíkařka Jana

Ahoj, já jsem Jana Dvořáková a nakupuji jen pro vás mléčné výrobky naší značky BEZ KOMPROMISU.


Jiní lidé možná sní o exotických krajinách, naše Jana sní o farmách, kde by za kvalitu klidně strčili ruku pod vemeno. Když jde o mléko, nezná slitování a spokojí se jen s těmi nejkvalitnějšími produkty. Přesně takové pak objednává i pro vás, tak se nezdráhejte ochutnat.

 

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky jí můžete napsat na adresu dvorakova@rohlik.cz.

Vejce

Mléko, smetany a jogurty

divider

PEKÁRNA A CUKRÁRNA

 

Pekař Peter

Ahoj, já jsem Peter Dandár a nakupuji jen pro vás kvalitní pečivo naší značky BEZ KOMPROMISU.


Vypadá sice jako dobrák od kosti, ale když jde o pečivo, dovede být Peter tvrdý jako 14 dní stará houska. Rozhodně se nenechá vypéct a na kvalitu je pes. Za svůj výběr by ostatně klidně strčil ruku do pece. Proto pro vás vybral ty nejlepší pekárny a ty nejkřupavější kousky.

 

 Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky mu můžete napsat na adresu dandar@rohlik.cz.

Slané pečivo

Dezerty

divider

UZENINY A LAHŮDKY

 

Masař Michal

Ahoj, já jsem Michal Perlík a nakupuji jen pro vás kvalitní uzeniny a masíčko naší značky BEZ KOMPROMISU.


Tady Michal má maso a uzeniny v malíku. V knihovně má místo Babičky vyskládané párky, v komoře kromě lyží šunky a spát nechodí se slepicemi, ale s drůbežím. Objel křížem krážem celou republiku, aby pro vás našel to nejlepší, co může řezníkovi přistát pod nožem.

 

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky mu můžete napsat na adresu perlik@rohlik.cz.

divider

TO NEJLEPŠÍ OD ŠÉFKUCHAŘŮ

 

Ve spolupráci s předními českými gastro profesionály jsme dlouho vybírali a testovali jídla, která si snadno připravíte doma a výsledek bude jedinečný – jako z luxusní restaurace. Díky šokovému zchlazení ihned po přípravě si navíc jídla zachovávají svou unikátní chuť a čerstvost až několik dnů. Vyberte si pokrmy přímo od uznávaných šéfkuchařů, nebo z kuchyní vyhlášených podniků, jako jsou například Čestr, Café Buddha, Kantýna, SIA, Chateau St. Havel či Pizza Nuova a dalších.

HOTOVÁ JÍDLA A SVAČINKY

 

Lahůdkář Tom

Ahoj, já jsem Tomáš Blažek a nakupuji jen pro vás hotová jídla a lahůdky naší značky BEZ KOMPROMISU.

 

Tomáš jídlem žije, spí i odpočívá. Má ale i poetickou duši, takže když ho v noci probudíte a zeptáte se na naši svíčkovou, bez mrknutí oka vám o ní složí báseň. Není proto povolanějšího člověka, který by pro vás zajistil naše poctivé hotovky.

 

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky mu můžete napsat na adresu blazek@rohlik.cz.

Těstovinové saláty

Polévky

Hlavní jídla

Přílohy

Saláty

Bezlaktózové výrobky

Sendvičové svačinky

Omáčky

divider

SÝRY A SPECIÁLNÍ DIETY

 

Sýrař Honza

Ahoj, já jsem Honza Kovář a nakupuji jen pro vás sýry a speciální výživu naší značky BEZ KOMPROMISU.


Honzovi mléko po bradě rozhodně neteče. Místo krve mu v žilách proudí syrovátka, pro vyzrálý bochníček by si nechal vrtat Ementál a v noci místo oveček počítá výkroje. A taky dělá první poslední pro to, aby vám sehnal ty nejlepší kousky z Česka i ze světa. Včetně těch, které ocení lidé se speciálními stravovacími potřebami.

 

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky mu můžete napsat na adresu kovar@rohlik.cz.

Čerstvé sýry

Zahraniční / tvrdé sýry

Plátkové sýry

divider

OVOCE, ZELENINA A BYLINKY

 

Zelinář Zdeněk

Ahoj, já jsem Zdeněk Honsa a nakupuji jen pro vás bylinky naší značky BEZ KOMPROMISU.

Zdeněk je kus chlapa, ve kterém ale dříme srdce milovníka. Milovníka kvalitní zeleniny, ovoce a bylinek. Když zrovna nemá ruce od hlíny nebo se nehrabe v kompostu, vybírá pro vás ty nejlepší a nejvoňavější bylinky i další dary pole.

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky mu můžete napsat na adresu honsa@rohlik.cz.

divider

NÁPOJE

 

Nápojářka Maruška

Ahoj, já jsem Maruška Maštalířová a nakupuji jen pro vás výtečnou kávu a nápoje naší značky BEZ KOMPROMISU.


Maruška je u nápojů stočená pražená. Dobrou kávu ucítí na kilometry daleko a na ochutnávání vín má sommeliérský certifikát.
Pro vás pak vybírá výtečné kávy z celého světa a pražené s láskou v Česku.

 

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky jí můžete napsat na adresu mastalirova@rohlik.cz.

Káva

divider

TRVANLIVÉ POTRAVINY

 

Trvanlivkář Petr

Ahoj, já jsem Petr Čermák a nakupuji jen pro vás trvanlivé potraviny naší značky BEZ KOMPROMISU.

Petr má v malíku všechny potraviny, které se jen tak nezkazí. Navíc má oči jako ostříž a neunikne mu jediná chybička. Proto jsou všechny trvanlivé potraviny, oříšky a další produkty, které pro vás vybírá, naprosté jedničky.

Jak vám chutná a své postřehy, zážitky i připomínky mu můžete napsat na adresu cermak@rohlik.cz.

Konzervované

Ořechy a suché plody

divider

TO NEJLEPŠÍ Z LOKÁLNÍCH PODNIKŮ

 
Ve spolupráci s předními českými šéfkuchaři jsme dlouho vybírali a testovali jídla, která si doma snadno dopřipravíte sami a výsledek bude naprosto jedinečný. Díky šokovému zchlazování si pokrmy zachovávají svou unikátní chuť a čerstvost až 5 dní. Nakombinujte podle vlastní chuti pokrmy z vyhlášených podniků jako jsou Alcron Hotel, Babiččina zahrada, Eska a Spojka Karlín, Kantýna nebo SIA, Pasta Fresca, či V Zátiší.

KOHO PODPOŘÍTE?

 

Drůbežárna Markovice

Vejce do Markovic patří už nějaký ten pátek. Zdejší vejce mají svůj původ u slepic, které se v halách pohybují volně, ve voliérách či na hlubokých podestýlkách. A rozhodně nejsou omezovány v pohybu a přístupu ke krmivu či vodě. A když už jsme u krmiva, tak to obsahuje běžné luční rostliny, což napomáhá přírodnímu zbarvení vajec.

 
 

U Dolejších

Rodinné řeznictví a uzenářství s více než stoletou historií, které si potrpí na prvotřídní kvalitu a spojení tradice s novými poznatky. A také na nezaměnitelnou atmosféru a speciální receptury, které jinde nenajdete.

BioVavřinec

Rodinná farma z Nového Knína s více než stoletou historií. Důraz zde kladou na trvale udržitelný rozvoj a ovce i krávy chovají v ekologickém režimu. A samozřejmě nepoužívají žádnou zbytečnou chemii a jejich produkty jsou přísně BIO.

 

Hollandia

Někteří lidé si z dovolené vozí mušle, v Hollandii si přivezli nápad. Tím nápadem byl poctivý jogurt, který od roku 1991 vyrábí tady v Česku. Tradici spojují s moderními trendy i technologiemi a potrpí si také na ekologii. A samozřejmě na kvalitu.

 
 

Merhautovo pekařství

Merhautovo rodinné pekařství pro české strávníky peče již od roku 1991. Zakládá si přitom na tradičních surovinách a postupech, ať už jde o běžné pečivo, chléb nebo výtečné cukrářské výrobky.

 

Pekařství Makovec

Tohle moravské pekařství, sídlící kousek od Brna, si zakládá na tradičním přístupu k pečení. Chléb vyrábí ručně, 3stupňovým vedením kvasu a inspirují se postupy našich babiček. Stejný důraz v Makovci kladou na kvalitu surovin i čerstvost a jsou držiteli řady ocenění.

Balada Coffee

Kávu pro nás praží česká rodinná pražírna, která se hlásí k prvorepublikové tradici a kvalita je pro ni zásadní. Svá kávová zrnka vybírají z nejlepších plantáží po celém světě a pečlivě pro vás kontrolují každé jedno zrno.

 
 

Sklizeno

Česká firma, která se za dobu svého působení stala moderní klasikou. Jejich produkty sklízí zasloužené ohlasy, protože ve Sklizeno vědí, že s poctivostí nejdál dojdou. Proto vyrábí z výtečných českých surovin a náhražky jsou pro ně sprosté slovo.

VAT33

Rodinná společnost, která se už přes čtvrt století zabývá dovozem a distribucí těch nejlepších sýrů z celé Evropy. Díky dlouholetým zkušenostem mohou nabídnout přes 1 000 mlékárenských produktů a sýrů nejvyšší kvality. Takových, u kterých se snoubí dlouholetá tradice s dodržováním přísných výrobních standardů.

 

Madeta

České společnosti Madeta je už přes sto let, ale tradice, na kterou navazuje, je mnohem starší. A protože tradice zavazuje, snaží se společnost dělat své mléčné výrobky stejně kvalitně i dnes. A co že znamená název? V jeho základu stojí počáteční písmena původního názvu Mlékařské Družstvo Táborské z roku 1902.

 
 

LE&CO

Jeden z nejvýznamnějších výrobců šunky a masných speciality na českém trhu vznikl v roce 1990 v Jirnech. V současnosti vyrábí šunky nejvyšší jakosti a třeba i šunky pro děti. Všechny produkty jsou navíc 100% bezlepkové a vyrobené v kompletně bezalergenním provozu.

Zdravé Stravování

Zdravé stravování vzniklo z potřeby alternativy krabičkovým dietám. Postupně se přesunulo do nového provozu ve Strážnici, kde z kvalitních a čerstvých surovin, BIO produktů a lokálního ovoce i zeleniny vyrábí zdravá jídla a produkty. Veškerá výroba prochází přísnou kontrolou kvality.

 
 

POEX

V základu fungování české firmy POEX je každodenní závazek: poskytovat lidem potraviny nejvyšší kvality, udržitelnost životního prostředí a péče o vlastní zaměstnance. Z této filosofie pak vznikají suché plody, snacky a cereálie, které dbají na přírodu i výtečnou chuť.

Gaston

Mezinárodní společnost sídlící ve Zlíně, která se na trhu s pohybuje už od roku 1991. Jejich specializací jsou trvanlivé potraviny z celého světa, od Thajska přes Papuu Novou Guineu až třeba po Španělsko.