Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Kvůli situaci s nákazou COVID 19 a s nebezpečím přenosu této nákazy, aktuálně plánujeme naše služby rozšířit i do Českých Budějovic a hledáme parťáky! Chceme ve vašem městě umístit několik chlazených výdejních automatů, ve kterých si zákazník za pár sekund vyzvedne svůj nákup objednaný z pohodlí domova.

Proč se stát partnerem?

Spojte své jméno se silnou značkou Rohlíku a s unikátním konceptem výdeje nákupů z online supermarketu Rohlik.cz protřednictvím chlazených výdejních automatů.

Zákazníci jsi můžou vybírat více než z 12 000 položek a z unikátního sortimentu.

Co vám spolupráce s námi přinese?

Máme pro vás nové zákazníky a stanete se součástí unikátního konceptu v České republice. V neposlední řade jste součástí chytrého řešení a pomáhate znižovat riziko přenosu nákazy COVID-19 a chránite obyvatele vašeho města.

Jak to funguje?

1. Zákazník si svůj nákup objedná v bezpečí svého domova a zaplatí bezhotovostně, kartou. 2. U doručovací adresy zvolí doručení do svého Rohlik Pointu a zvolí časový slot. 3. Zákazníkovi je doručena SMS s PIN kódem, díky kterému otevře Rohlik Point. 4. Nákup na zákazníka čeká několik hodin v té nejlepší kvalitě. :-)