Rohlíkování

Rohlíkování

Rohlíkování

Rohlíkování je podstatné jméno, které je synonymem pro chytré online nakupování na Rohlik.cz.

Význam slova

 

Na rozdíl od běžného nakupování v řetězcích nabízí rohlíkování 3x větší výběr, čerstvější potraviny než v supermarketu a přitom stejné ceny. Při rohlíkování máte na výběr nejen z potravin a drogerie známých značek, ale i farmářských potravin a specialit, které byste v běžných supermarketech těžko hledali. Rohlíkování šetří čas i síly. Nákup online vyřídíte během několika minut a můžete ho mít už do 120 minut u vás doma. Rohlíkování nabízí navíc dopravu zdarma a jistotu, že dostanete zboží v perfektní kvalitě.

Historie

 

První zmínka o rohlíkování pochází z roku 2014, kdy byl v Praze zaznamenán první výskyt této činnosti. Krátce na to se rohlíkování rozšířilo mezi značnou část populace jak v hlavním městě, tak i Brně a několika dalších krajských městech. Do rohlíkování se od té doby zapojilo také mnoho českých i zahraničních výrobců, kteří dodávají každý den své čerstvé potraviny přímo do rohlíkovského skladu, odkud míří ihned chlazené přímo k zákazníkům domů. Rohlíkování tak posunulo hranici čerstvosti a kvality potravin na zcela novou úroveň a očekává se, že se k němu bude přiklánět čím dál více zákazníků, kteří zatím nakupují v běžných supermarketech.

Slova příbuzná

Rohlíkovat

Rohlíkováním to ale nekončí. Nakupovat na Rohlíku jde totiž jednoduše říct jedním slovem rohlíkovat. Rohlíkování zkrátka šetří čas všude. A jak se správně sloveso rohlíkovat časuje?


Rohlíkuju
Rohlíkuješ
Rohlíkuje
Rohlíkujeme
Rohlíkujete
Rohlíkují

Rohlíkovaná

Rohlíkovaná je jednoduchá hra, kterou můžete hrát doma, nebo s přáteli. Pravidla hry na rohlíkovanou jsou jednoduchá. Rohlíkovaná začíná první den a končí poslední den v měsíci. Všichni hráči v průběhu daného měsíce rohlíkují. Ten hráč, který rohlíkuje nejčastěji, vyhrává a ostatní hráči se mu skládají na jeho další nákup. Upozorňujeme, že tato hra je silně návyková, protože na Rohlik.cz najdete potraviny, které lahodí všem smyslům.