FJORU

Není ryba jako ryba! Abyste už nemuseli za rybí kuchyní cestovat k moři, plácli jsme se přes ploutev a představujeme vám naši novou značku FJORU! Pod její vlajkou k vám ryby putují už za 48 hodin od vylovení. A to v takové kvalitě, kterou na jednom místě jinde nenajdete. A aby toho nebylo málo, dbáme i o udržitelnost rybolovu, takže každá naše ryba nese odpovídající certifikaci. Zkrátka bychom byli rádi, aby se v Česku jedlo více ryb – jsou zdravéjednoduché na přípravu a snadněji je teď už neseženete. Podejte nám ploutev!

divider

ZA RYBAŘENÍ ETIČTĚJŠÍ A UDRŽITELNĚJŠÍ

V péči o životní prostředí je Rohlík jako ryba ve vodě už od svého založení. Proto jsme si při výběru rybářů pro naši novou značku dali náležitě záležet a vybrali takové, kteří o svém řemesle smýšlí stejně jako my. Planetu máme jen jednu, pojďme se za ni postavit!

 

Tento výrobek pochází z oblasti rybolovu, která obdržela samostatný certifikát oblasti splňující kritéria MSC pro efektivní a udržitelný lov ryb. www.msc.org

 

Tento produkt pochází z farmy, která byla nezávisle certifikována v souladu se standardem ASC pro zodpovědný chov a lov ryb. www.asc-aqua.org

 

Produkty nesoucí tuto značku jsou výsledkem udržitelné produkce s vysokou mírou biodiverzity, ochrany přírodních zdrojů a vysokým standardem v péči o živočichy a jejich potřeby.

NEJŠIRŠÍ VÝBĚR ČERSTVÝCH CERTIFIKOVANÝCH RYB

ZA NAŠE RYBY RUČÍME

 

Kvalita je pro nás vždy na prvním místě. Proto si stojíme za každou jednou rybou. A ze stejného důvodu jsme se rozhodli, že pokud nebudete s tou svou 100% spokojeni, vrátíme vám její plnou cenu v kreditech. Bez řečí, bez problémů.
 

A JAK S RYBAMI NALOŽIT?

Necítíte se na rybí kuchyni? Naštěstí není důvod! I když jste se třeba nenarodili u moře, se správným receptem dokážete zázraky. Příprava ryb je totiž snadná a výsledek stojí za to. Tak hurá na to!