Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Víc masa pro každou kočku

Prémiová krmiva Shelma

Kočka je šelma a šelmy jedí maso. Takhle jednoduché to je. Kvalitní krmivo pro kočky se proto pozná zejména podle podílu masa, které obsahuje. A přesně v tom jsou granule a kapsičky Shelma výjimečné. Prémiové granule a kapsičky Shelma obsahují vysoký podíl masa, zato obilniny nebo sóju byste ve složení hledali marně.

Madmazel Čiči uvádí kapsičky Shelma

Madmazel Čiči je jako kočka salónů zvyklá jen na kapsičky té nejvyšší kvality. Lahodné kapsičky Shelma obsahují vysoký obsah masa a živočišného proteinu – až 88% ve filetkách. Koukněte se na složení vašeho krmiva a přesvědčte se, zda vaše kočka jí kvalitně! Každá kočka je osobnost a velká osobnost potřebuje velkou porci masa!

Rozmarýn Mlsálek uvádí granule Shelma

Kocourek Rozmarýn Mlsálek je kulinářská star, která dobře ví, že maso nejde nahradit. Kvalitní granule musí obsahovat především živočišné bílkoviny, ze kterých kočky získávají ty nejdůležitější živiny. V granulích Shelma je maso ve složení vždy na první místě, základem je navíc čerstvé maso, které nikdy neprošlo zmrazením, v tom jsou granule Shelma výjimečné!