SLÁVA SLÁVKÁM S 50% SLEVOU

Díky našemu partnerství s festivalem Prague Mussel Week si konec tohoto a celý příští týden můžete užít čerstvé slávky s luxusní 50% slevou! Dobré slávky totiž nemusí mít své místo jen ve špičkových restauracích, ale patří i na vaše talíře. V týdnu od 21. do 27. září proto oslavte svátek slávek, plný akčních cen a kulinářských experimentů. Ale pozor, jen u nás mušle najdete ve slevě už od 18. září!

divider

Se slávkami za zdravím i krásou

 

Díky vysokému obsahu tělu prospěšných látek překonají tihle měkkýši i známé superpotraviny.

 

Obsahují velké množství bílkovin a málo tuku.

 

Jsou doslova nacpané vitamíny (B12), omega-3 mastnými kyselinami, železem, jódem, zinkem nebo mědí.

Díky omega-3 mastným kyselinám prospívají mušle srdci a cévám. Příznivý vliv mají i na ochranu kloubů nebo udržení pružné a hebké kůže.

 

Slávky rovněž obsahují hodně kvalitního proteinu a mají nízký obsah tuku i kalorií. Právě proto jsou ideální i jako součást redukčních diet.

 

Nevíte, co s nimi? Roman Vaněk poradí!

Příprava slávek je snadná a rychlá, výsledek zase spolehlivě uspokojí i náročné gurmány. A že nevíte jak na ně? Naštěstí jsou tu recepty od Romana Vaňka, se kterým budou pokrmy takřka michelinské kvality!
divider

A čím je zapít?

Nejlepší volbou ke slávkám jsou vína lehká, méně aromatická. Ideální volbou jsou proto ta bílá, ale vedle nešlápnete ani v případě bublinek.
divider