Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
1+1 SLÁVKA ZDARMA

V období od 18. 9. do 1. 10. tedy už týden před začátkem akce Czech Mussel Week, si na Rohlíku totiž můžete parádně pochutnat na slávkách za cenu, na kterou se rozhodně nebudete šklebit! Ke každému balení slávek, které k nám na sklad dorazí nejpozději 48 hodin po výlovu, totiž dostanete druhé zdarma. A jestli si myslíte, že připravit mušle zvládnou jen v luxusní restauraci, tak se pěkně pletete. Díky našim receptům od Romana Vaňka připravíte slávky, o kterým se vám ani nesnilo, i ve své kuchyni. Tak nebuďte měkkýši, zvolejte třikrát sláv(k)a a hurá na kuchtění.

HRNEC NA VAŘENÍ MUŠLÍ

Prvotřídní slávk
y zvládne jenom profi kuchař? Tak to jste vedle jak ta škeble! S tímhle profi pomocníkem připravíte mušle jedna báseň na každé plotně. Díky tomuto nepostradatelnému nádobí všech milovníků mušlí udržíte své mušle krásně teplé a navíc je můžete i jednoduše podávat.

Se slávkami za zdravím i krásou

Díky vysokému obsahu tělu prospěšných látek překonají tihle měkkýši i známé superpotraviny.

 

Obsahují velké množství bílkovin a málo tuku.

 

Jsou doslova nacpané vitamíny (B12), omega-3 mastnými kyselinami, železem, jódem, zinkem nebo mědí.

Díky omega-3 mastným kyselinám prospívají mušle srdci a cévám. Příznivý vliv mají i na ochranu kloubů nebo udržení pružné a hebké kůže.

 

Slávky rovněž obsahují hodně kvalitního proteinu a mají nízký obsah tuku i kalorií. Právě proto jsou ideální i jako součást redukčních diet.

Nevíte, co s nimi? Roman Vaněk poradí!