Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Snižujeme ceny pro speciální diety

To je pořád zdražování, inflace, utahování opasků… A tak jsme si v Rohlíku řekli, že vás v tom nenecháme. Loni jsme zastropovali ceny základních potravin, jako je mouka, vejce nebo máslo, ale často nám psali lidé s dietními omezeními, že se zdražování nepříjemně dotýká i jich – a na rozdíl od ostatních si nemohou vybrat z tolika výrobků, ale jsou závislí na několika produktech, jejichž cenovky šplhají neúnosně vysoko.

Proto jsme až do konce léta snížili ceny 40 základních potravin bez lepku, laktózy a cukru na úroveň běžných značkových potravin. Tam, kde to nebylo možné, jsme alespoň zlevnili o 50 %. Tímto způsobem se snažíme pomáhat všem, kdo mají speciální dietu a věříme, že tím uděláme radost vám i vaší peněžence, a to za to stojí!

Bez lepku


S námi vám ani drahá bezlepková dieta nezavaří. Zastropovali jsme totiž ceny mnoha základních bezlepkových potravin, bez kterých se neobejdete – bezlepkového slaného i sladkého pečiva, těstovin, vloček, směsi na pečení i bezlepkového mlsání.

Bez laktózy


Taky máte pocit, že musíte při každém nákupu nejdřív strávit šílené ceny bezlaktózových výrobků? My vám rozumíme, a tak jsme jejich cenovky až do konce léta pěkně podojili. Teď můžete bez obav ze zdražení kupovat bezlaktózovou smetanu, mléko, tvaroh, jogurty, sýry, máslo, ale i zmrzlinu. A to za ceny běžných mléčných výrobků!