Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Snižujeme ceny pro speciální diety

Mysleli jste si, že letos nepůjdeme naproti všem, které trápí nějaké to dietní omezení? Tak to jste vedle, jak ta jedle! I v roce 2024 jsme se totiž rozhodli minimálně do konce léta držet cenu 20 potravin bez lepku, cukru a laktózy na úrovni těch běžných. A navíc máte naše slovo, že k tomu všemu budeme pravidelně zlevňovat i dalších 20 položek každý měsíc. Čestný speciální! Tak už se dietním omezením nenechte omezovat a neplaťte zbytečně nic navíc, když máte Rohlík

Bez lepku


S námi vám ani drahá bezlepková dieta nezavaří. Zastropovali jsme totiž ceny mnoha základních bezlepkových potravin, bez kterých se neobejdete – bezlepkového pečiva, těstovin, vloček, směsi na pečení i bezlepkového mlsání.

Bez laktózy


Taky máte pocit, že musíte při každém nákupu nejdřív strávit šílené ceny bezlaktózových výrobků? My vám rozumíme, a tak jsme jejich cenovky až do konce léta pěkně podojili. Teď můžete bez obav ze zdražení kupovat bezlaktózovou smetanu, mléko, tvaroh, jogurty, sýr i máslo. A to za ceny běžných mléčných výrobků! 

Pro diabetiky
 

Myslíme i na diabetiky! Aby vám z toho zdražování nestoupl tlak, posvítili jsme si i na ceny dia výrobků – sirupu, sušenek i podobných dobrot. Teď můžete mlsat bez výčitek ze zdražování a porušení diety!