Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
#ENJOYTOGETHER MY SE POSTARÁME O ZBYTEK

PŘÍSPĚVEK PRO UNICEF

Od roku 2019 podporují značky Somat a Pur globální výživové programy UNICEF pro lepší přežití, růst a vývoj dětí na celém světě. Cílem partnerství s UNICEF je pomoc dětem trpícím podvýživou. Prostředky získané díky partnerství mezi Henkel a UNICEF budou použity v regionech a zemích, kde je situace z hlediska podvýživy nejtíživější.

1 zakoupený produkt = 1 příspěvek na zdravou výživu

 

Každým produktem Somat a Pur zakoupeným v období od 1.10. do 30.11.2019 podpoříte globální výživové programy Unicef.

#ENJOYTOGETHER

Partnerství s UNICEF je součástí iniciativy značek #enjoytogether. Dnes se často stává, že netrávíme se svými blízkými volný čas. Jsme přesvědčeni, že nic nesbližuje lidi více než dobré jídlo. Proto vás chceme inspirovat, abyste společný čas trávili u stolu, protože vždycky je pro to dobrý důvod!

 

Inspirujte se a užijte si chvilku potěšení #enjoytogether se svými blízkými. A nedělejte si starosti se špinavým nádobím. S našimi účinnými produkty se o ně snadno postaráme.

Přeměňte přední část myčky na zábavnou zvířecí tvář pomocí samolepicí fólie. Nyní můžete umývající zvíře krmit společně se svými dětmi. Lev, slon nebo králíček. Vaší kreativitě se meze nekladou. Řekněte dětem, že je třeba nakrmit zvíře, a sdílejte obrázek svého nápadu v sociálních médiích, a inspirujte tak ostatní rodiče.

Proč čekat na svoje narozeniny, když můžete celý rok slavit svoje nenarozeniny? Pozvěte svoje přátele na netradiční nenarozeninovou večeři již dnes a oslava může začít.

Hej! Víš, kdo je úžasný? Ty. Oslav to společně s úžasnými přáteli a s báječným jídlem.

SOMAT TABLETY

Věděli jste, že... 

můžete snížit teplotu mytí na 50 - 55 ° C, což Vám ušetří až 84 kWh energie a 1497 litrů vody ročně. Somat Gold tablety působí již od 40°C. Nejjednodušší je však používat automatické programy, které spotřebovávají dostatečné množství vody a energie. Myčku pouštějte vždy plnou.