CHVÍLE, NA KTEROU VÁŠ ŠÁLEK ČEKAL

CHVÍLE, NA KTEROU VÁŠ ŠÁLEK ČEKAL

Starbucks nakupuje a praží vysoce kvalitní kávová zrna. Je to základ veškerého jeho podnikání - není to však vše. Misí společnosti je inspirovat a podporovat lidského ducha – jednoho člověka, jeden šálek a jedno sousedství po druhém.

STARBUCKS® od NESCAFE® DOLCE GUSTO®

 
Dopřejte si skvělou chuť kávy STARBUCKS® doma s kávovými kapslemi kompatibilním s kávovary NESCAFE® DOLCE GUSTO®

STARBUCKS® Zrnková káva

 
Dopřejte si skvěle namletou kávu nejčerstvější chuti díky namletí celých zrn krátce před přípravou kávy. Musím zrnkovou kávu před přípravou namlít?

STARBUCKS® Mletá káva

 
S mletou kávou, která je již připravena k vaření, si přichystáte šálek oblíbené kávy velmi jednoduše.

Nejlepší šálek

Mnoho let soustředěného hledání a odbornosti vyústily ve STARBUCKS® Roast Spectrum. Každé kávové zrno vyžaduje jedinečnou rovnováhu teploty a času, aby dosáhlo unikátní kombinace vůně, kyselosti, těla a chuti.
 

Druhy pražení

 
Blonde Roast Pražené kávy STARBUCKS® Blonde roast jsou lehčí a jemnější, jemně probouzejí smysly a nabízejí dostupný a chutný šálek s mírnými náznaky lehce pražené chuti.
 
Medium Roast Naše příjmenně vyvážené středně pražené kávy vás lehce nabudí. Vychutnejte si šálek středně pražené kávy s vyváženým tělem.
 
Dark Roast Naše tmavě pražená káva s plnějším tělem a výrazným charakterem se vyznačuje robustními příchutěmi a charakteristickou esencí intenzivního pražení.
A nyní si můžete kávy Starbucks vychutnat i u vás doma. Vyzkoušejte různé druhy pražení pro každou chuť. Blonde roast káva lehká a lahodná, Medium roast jemná a vyvážená, či Dark roast pro šálek plné a výrazné chuti. Očekávejte více než jen kávu!