Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Česko, zůstaň v bezpečí a nech zásoby na nás!

Suchý Rohlík splnil svou misi pomáhat lidem po celé ČR v těžkém období. Touto službou jsme chtěli dát možnost objednat si trvanlivý sortiment z bezpečí domova. A jsme rádi, že jsme pomohli desítkám tisíc našich spoluobčanů a spoluobčanek!

Proč Suchý Rohlík končí?

Protože se bezpečnostní opatření postupně uvolňují a Česko se vrací do normálních kolejí, cítíme i my, že Suchý Rohlík už není tak třeba. Víme, že Rohlík nezaváží do všech koutů země, ale naším cílem je co nejdříve vozit do co největší části republiky. Proto jsme nedávno spustili Rohlík v Ostravě a chystáme i České Budějovice. Věříme tedy, že nám zachováte přízeň. Samotný Rohlík totiž samozřejmě zůstává!

Co najdete na velkém Rohlíku?

Kvalitní a poctivé potraviny od lokálních pekařů, řezníků a farmářů. Ovoce a zeleninu od českých zelinářů, kterou vám doručíme už za 6 hodin od sklizně. Nebo novou privátní značku Rohlik.cz BEZ KOMPROMISU. A k tomu i vaše oblíbené běžné produkty. Jsme tu zkrátka pro vás a za každé situace!