Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Odhalte všechny chutě našeho Svatomartinského

Odhalte všechny chutě našeho Svatomartinského

11. listopadu, na svátek Martina, si můžete připít naším Svatomartinským vínem. Užijte si svěžích, ovocitých chutí všech našich mladých vín, ať bílých, růžových, nebo červených. Vyberte si z 20 Svatomartinských vín znaší nabídky. Svatomartinská vína ročníku 2020 si otevřete právě 11.11.2020. 

Svatomartinské ročník 2020

Svatomartinská vína jsou vína aktuálního ročníku. Jsou mladistvě ovocná, svěží a aromatická. Mohou být bílá, růžová i červená. Pod značkou Svatomartinské lze nabízet pouze vína z našich raných odrůd Müller Thurgau, Veltlínské červené rané, Muškát moravský, Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Zweigeltrebe (pouze růžové). Vína musí být suchá a mít odpovídající kvalitu a vlastnosti, jako jsou svěžest a ovocitost. Na to dohlíží odborné komise, které rozhodnou, zda víno může používat známku Svatomartinské.

Svatomartinské poznáte na první pohled

Naše Svatomartinská vína jsou označena logem sv. Martina na koni na etiketě. Na záklopce nebo na šroubovacím uzávěru lahve najdete symbol skleničky v národních barvách. U takto označených lahví si můžete být jisti původem hroznů, které pocházejí pouze znašich vinic.

Jak si vychutnat Svatomartinské

Svatomartinské víno není třeba dekantovat a není třeba lahve otevírat s dostatečným časovým předstihem. Pro konzumaci je však potřeba dodržet správnou teplotu. Bílá a růžová vína se podávají při teplotě v rozmezí 8–11 °C, červená vína se servírují při teplotě okolo 14–15 °C.