Turbo Pečivo
Čerstvý chléb je čerstvý chléb. Proto teď na TurboRohlíku najdete čerstvé bochníky přímo od našich vyhlášených pražských pekařů! Antonínovo pekařství, Merhautovo pekařství, Kabát, Pekárna Brod... a v blízké budoucnosti třeba i Artic Bakehouse. Všechny vám doručíme už do 90 minut, s větrem o závod! Také už cítíte tu vůni?
divider
 

Antonínovo pekařství

Skvělé chleby z vyhlášeného Antonínova pekařství v sobě spojují inspiraci německou kvalitou i ryze české postupy a tradici. Zásadní je ruční práce, poctivé suroviny a výsledkem kvalita proslulá po celé Praze.

Pekárna Kabát

Vyhlášený chléb od Kabáta je v Česku pojmem. V téhle rodinné pekárně se poctivě udržuje pekařské řemeslo i tradiční receptury a rukama pekaře tu pěkně projde každý vypečený kousek.

 
 

Merhautovo pekařství

Rodinné pekařství, které se pyšní poctivou a kvalitní řemeslnou prací. Pekaři z Merhautova pekařství spojují tradiční výrobu a lásku k řemeslu a pečou ten nejlepší chleba, který vám provoní celý byt.

divider

To nejlepší z Merhautovy pekárny

divider

Kabát nesmí chybět

divider

Pekárna Brod

divider

Váš oblíbený Antonín

divider

Namažte si je na chleba

Někdo ho rád samotný, někdo něčím namazaný. Zkrátka kolik lidí, tolik chutí. Pro ty, co si svou skývu rádi přimáznou máme dobrou zprávu. Recepty od Rohlík Chef na výtečné pomazánky! Tak je nezapomeňte omrknout a třeba někoho překvapit vlastnoručně vyrobenou dobrotou.