Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
Turbo Pečivo
Čerstvý chléb je čerstvý chléb. Proto teď na TurboRohlíku najdete čerstvé bochníky přímo od našich vyhlášených pražských pekařů! Antonínovo pekařství, Merhautovo pekařství, Kabát, Pekárna Brod... a v blízké budoucnosti třeba i Artic Bakehouse. Všechny vám doručíme už do 90 minut, s větrem o závod! Také už cítíte tu vůni?

Antonínovo pekařství

Skvělé chleby z vyhlášeného Antonínova pekařství v sobě spojují inspiraci německou kvalitou i ryze české postupy a tradici. Zásadní je ruční práce, poctivé suroviny a výsledkem kvalita proslulá po celé Praze.

Pekárna Kabát

Vyhlášený chléb od Kabáta je v Česku pojmem. V téhle rodinné pekárně se poctivě udržuje pekařské řemeslo i tradiční receptury a rukama pekaře tu pěkně projde každý vypečený kousek.

Merhautovo pekařství

Rodinné pekařství, které se pyšní poctivou a kvalitní řemeslnou prací. Pekaři z Merhautova pekařství spojují tradiční výrobu a lásku k řemeslu a pečou ten nejlepší chleba, který vám provoní celý byt.

To nejlepší z Merhautovy pekárny

Kabát nesmí chybět